Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Maciej Dowbor zadrwił z doniesień o jego żonie! Opublikował wymowne zdjęcie!

Odkąd pokonali kryzys, jaki dopadł ich kilka lat temu i ponownie postanowili być razem, Joanna Koroniewska (40 l.) i Maciej Dowbor (39 l.) są zgodnym małżeństwem. Dlatego ostatnie doniesienia prasy postanowili skomentować w dość zabawny sposób.

Ostatnio w jednym z tabloidów ukazały się zdjęcia aktorki, która zmęczona dźwiga ciężkie siatki z zakupami, a do tego całą zgrzewkę litrowej wody.

Reklama

Tytuł dodatkowo sugerował, że Koroniewska targa te zakupy i nieszczęsną wodę dla Dowbora, jakby sam nie mógł tego zrobić. W dodatku celebrytka na zakupy wybrała się z młodszą córką, Helenką (9 m.) i widać, że brakowało jej rąk.

Sytuacja tak też została przedstawiona przez gazetę, a Dowbor długo nie czekał z odpowiedzią. Najpierw skomentował, że Joasia jest żoną idealną i "targać wodę dla Dowbora to nie grzech", a następnie dodał swoje zdjęcie, na którym ze smutną miną niesie aż dwie zgrzewki wody.

"Żeby nie było... DOWBOR TEŻ TARGA WODĘ KORONIEWSKIEJ...i to dwie zgrzewki" - napisał pod zdjęciem.

Żart szybko podchwyciła sama Koroniewska, która skomentowała zdjęcie następująco:

"Weź nie bądź cienki Bolek- Qczaj dałby radę ze cztery zgrzewki jeszcze z przysiadami w trakcie" - przywołała w swojej wypowiedzi Qczaja, a właściwie Daniela Kuczaja, trenera personalnego.

Jak widać, całą sytuację małżonkowie obrócili w żart i nieźle się przy tym bawili. Żona także dostała w ramach rekompensaty pozwolenie od męża na chwilę relaksu.

Z tej okazji wybrała się na zakupy, tym razem już bez dzieci. "Dzisiaj nie targam. Dziś cziluje" - uspokoiła fanów aktorka. 

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 


Dowiedz się więcej na temat: Maciej Dowbor | Joanna Koroniewska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje