Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Ma zakaz zbliżania się do Jennifer Aniston

24-letni Jason R. Peyton, który przejechał całe Stany Zjednoczone, aby odnaleźć Jennifer Aniston i się z nią ożenić, ma tymczasowy zakaz zbliżania się do aktorki.

Psychopata został zatrzymany w ubiegłym tygodniu po tym, jak spędził trzy dni na poszukiwaniach 41-letniej gwiazdy. Policjanci znaleźli przy nim ostre narzędzie, szarą taśmę klejącą i listy miłosne do aktorki.

Reklama

"Pan Peyton za wszelką cenę chciał osobiście spotkać się ze mną i stać się częścią mojego życia" - uzasadniła swoją prośbę o zakaz zbliżania się Aniston w wyjaśnieniu dla sądu.

"Za sprawą urojeń i silnego pragnienia pana Peytona, a także prześladowania mnie, śledzenia i gróźb z jego strony, stałam się ofiarą jego zachowań, które były i są naprawdę alarmujące, irytujące i drażniące" - dodała.

"Ciągłe i zwiększające swoje nasilenie, agresywne i drażniące zachowania pana Peytona wywołują u mnie ogromny niepokój. Obawiam się o bezpieczeństwo własne i osób w moim otoczeniu" - zaznaczyła gwiazda.

Według dokumentów, które wpłynęły do sądu w Los Angeles we wtorek, Peyton przebywający obecnie na przymusowej obserwacji psychiatrycznej, został oskarżony o prześladowanie także innych osób oraz niestosowanie się do orzeczenia sądowego nakazującego mu przyjmowanie leków przeciwpsychotycznych.

PAP life/pomponik

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Jennifer Aniston

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje