Reklama
Reklama

Luksusowa posiadłość Meghan i Harry'ego! Doria ma własny budynek!

Posiadłość, w której obecnie mieszka była para książęca — Meghan i Harry, bez wątpienia jest rajem dla matki Meghan - Dorii Ragland. Kobieta ma oddzielny budynek, który pozwala jej czuć się komfortowa podczas długich wizyt w domu córki.

Meghan i Harry już od paru lat mieszkają po drugiej stronie oceanu i raczej nie zamierzają wrócić do ojczyzny księcia. Para obecnie przebywa w posiadłości w Kalifornii, która jest wyjątkowo dobrze strzeżona. Do willi prowadzi prywatna droga. Rezydencję osłaniają wysokie bramy, a nad bezpieczeństwem czuwają ochroniarze. Nie ma zatem mowy o przypadkowych gapiach.

Posiadłość Meghan i Harry'ego

Jednak mimo trudności w dostępie do mieszkania Harry'ego i Meghan wiadomo (chociażby ze zdjęć satelitarnych, czy dronów), że willa jest ogromna i ma aż dziewięć sypialnii. Oprócz tego z amerykańskich mediów dowiadujemy się, że wokół domu mieści się mnóstwo wielopoziomowych ogrodów, odkryty basen i ogromna liczba drzew.

Reklama

Meghan wybierając dom dla rodziny, nie zapomniała także o swojej matce - Dorii Ragland. Kobieta ma oddzielny budynek, który postawiono tuż obok rezydencji małżonków. Podobnie jak główna posiadłość, również ma dostęp do ogrodów i swój prywatny basen.

Podobno Doria dość często odwiedza córkę i zajmuje się ukochanymi wnukami.

Jednak w głównym budynku mają do dyspozycji prawdziwe luksusy - pokój gier, piwnice z winami i spa z oddzielną sauną suchą i mokrą oraz gabinetem masażu!

Obszar ten jest znany ze swoich sławnych mieszkańców. W pobliżu mieszkają Oprah Winfrey, Tom Cruise i Ellen DeGeneres.

Zobacz też:

Meghan Markle i książę Harry solidaryzują się z Ukrainą!

Meghan Markle zniknęła! Nie pokazała się od 105 dni! Ukrywa się?

Courteney Cox musiała sprzedać dom w Los Angeles. Powód przeraża

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Meghan Markle | Książę Harry
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy