Reklama
Reklama

Meghan Markle zniknęła! Nie pokazała się od 105 dni! Ukrywa się?

Meghan Markle ukrywa się? Zdaniem informatorów żona brytyjskiego księcia musi wywiązać się z umów. Dopóki tego nie zrobi, nie powinna pokazywać się publicznie.

Meghan Markle zniknęła! Przed kim ukrywa się żona księcia?

Meghan Markle (40 l.) ostatni raz była widziana podczas gali Salute to Freedom w Nowym Jorku w listopadzie 2021 roku! Miała wówczas na sobie czerwoną suknię projektu Caroliny Herrery z głębokim dekoltem, wycięciem sięgającym ud. Wydawało się, że żona księcia zapowiada taką odważną stylizacją, mocne wejście do amerykańskiego świata celebrytów. Tymczasem od listopada Meghan nie pokazała się publicznie na żadnej imprezie. To już 105 dni - jak wylicza jeden z magazynów!
Tymczasem książę Harry (37 l.) ostatnio był widziany na Super Bowl w Los Angeles, ale nie zabrał tam Meghan tylko... swoją kuzynkę, księżniczkę Eugenię.

Reklama

Co ciekawe, Meghan interesuje się sportem, a drużyna z jej rodzinnego miasta grała podczas tegorocznych rozgrywek. Nawet jeśli nie byłaby ciekawa sportu, to Super Bowl jest imprezą tego typu, że nikt, kto liczy się w mediach, nie odrzuca miejsca w loży.

Zresztą Meghan brała aktywnie udział w przygotowaniach gwiazd do Super Bowl 2014 i zaprzyjaźniła się wówczas z Sereną Williams. 

Dlaczego zatem nie było jej na trybunach w tym roku? 

New Idea tłumaczy zniknięcie żony Harry'ego tym, że Meghan podpisała wiele lukratywnych kontraktów z serwisami streamingowymi, m.in. Spotify. Niestety do tej pory nie wywiązała się z umów i nie nagrała materiałów dla swoich zleceniodawców.

W Wielkiej Brytanii spekuluje się, że Meghan musi przysiąść do pracy, aby wypełnić swoje kontrakty.

Przypomnijmy, że książę Harry i Meghan Markle po opuszczeniu rodziny królewskiej przeprowadzili się najpierw do Kanady. Mieli nadzieję osiąść tam na stałe, jednak okazało się, że nadal są w centrum zainteresowania mediów, a pod ich domem ciągle koczują fotoreporterzy. W związku z tym para przeniosła się do słonecznej Kalifornii. Małżonkowie zamieszkali w cichej i spokojnej dzielnicy, za miejsce docelowe obrali prestiżową dzielnicę Santa Barbara. Sussexowie zostali mieszkańcami Montecito.

Willa, w której mieszkają, to 50-letni dom w stylu toskańskim, który kosztował ich 14 650 000 dolarów. W jej sąsiedztwie znajdują się domy gwiazd klasy A, w tym m.in. Penelope Cruz, Nicole Kidman, czy Cameron Diaz.

Zobacz też:

Meghan Markle dostała tajną wiadomość od królowej. Jest powód do radości?

Kamienica Richardson w opłakanym stanie. Sąsiedzi zabrali głos

Kuba Wojewódzki idzie w ślady Magdy Gessler. Zaszalał z pączkami

Wojna między Rosją a Ukrainą? Świat potępia działania Moskwy. "Bezprawie"

***


pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy