Reklama
Reklama

Łukasz Nowicki przez Rogalską straci sporo pieniędzy!

Łukasz Nowicki (40 l.) został odsunięty od prowadzenia "Pytania na śniadanie". Wszystko z powodu jego telewizyjnej partnerki...

Marzena Rogalska (43 l.) zaskoczyła wszystkich swoim udziałem w reklamie sieci jednej z sieci spożywczych, określanej przez Jarosława Kaczyńskiego "sklepami dla najbiedniejszych".

Możliwe, że do grona klientów sieci może niebawem dołączyć Łukasz Nowicki, który na jakiś czas będzie musiał się pożegnać z fuchą w TVP.

Na czas kampanii reklamowej Rogalska została odsunięta od prowadzenia śniadaniówki. Okazuje się jednak, że niechcący na przymusowe bezrobocie wysłała także swego kolegę...

"Przechlapane ma także jej współprowadzący, czyli Łukasz Nowicki. Też zniknie z wizji. Nie ma dla niego innej opcji. Każdy prowadzący ma partnerkę. Nie będzie też już zastępował Zbyszka Zamachowskiego, bo Monika Richardson ma już nowego partnera. Musi więc poczekać, aż Marzena będzie mogła znów prowadzić program" - wyjaśnia "Super Expressowi" osoba pracująca przy programie.

Reklama

Jak donosi tabloid, Nowicki za miesiąc pracy zgarniał ok. 20 tysięcy złotych. Nie wiadomo jeszcze, ile potrwa cała kampania. A od tego będzie zależeć, kiedy Rogalska i Nowicki będą mogli wrócić do programu.

Miejmy nadzieję, że dręczona wyrzutami sumienia Marzena pożyczy co nieco bezrobotnemu Łukaszowi. 

W końcu sama na reklamie podobno nieźle się obłowiła!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Łukasz Nowicki | Marzena Rogalska | pieniądze
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy