Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Łukasz Nowicki: Kim jest jego żona?

Niedawno media obwieściły, że Łukasz Nowicki (43 l.) wziął ślub w sekrecie. Tygodnik "Rewia" dowiedział się nieco więcej o wybrance aktora.

Jeszcze niedawno jego życie wypełniała bez reszty praca i podróże po całym świecie. Łukasz Nowicki, którego na co dzień oglądamy w "Pytaniu na śniadanie" i lubianym teleturnieju "Postaw na milion", długo nie potrafił się pozbierać po rozwodzie z piosenkarką Haliną Mlynkovą (39 l.).

Reklama

Para rozstała się wiosną 2012 roku po 9 latach małżeństwa. W ubiegłym roku w walentynki piosenkarka wyszła ponownie za mąż. Jej mężem został producent muzyczny Leszek Wronka (56 l.). Spodziewano się, że i aktor szybko ułoży sobie życie. On jednak nie szukał nowej miłości. Cały swój wolny czas poświęcał synowi Piotrowi (11 l.).

Co prawda krążyły plotki o wzdychających do Łukasza młodych kobietach pracujących w TVP, jednak żadnej nie widziano u jego boku. Przez pewien czas spotykał się z tajemniczą makijażystką Iwoną, ale i ona nie zagrzała dłużej przy nim miejsca...

To już jednak przeszłość! Wiele wskazuje na to, że aktor wreszcie odnalazł spokój ducha. Jak wieść niesie, kilka dni temu wziął ślub z koleżanką po fachu Olgą Paszkowską (30 l.).

Kim jest nowa pani Nowicka? Ukończyła studium aktorskie w Olsztynie, grała w tamtejszym teatrze, a także na scenie w Zielonej Górze. Wystąpiła też w serialach "Pierwsza miłość" i "Na Wspólnej", ale na co dzień zajmuje się czymś innym: prowadzi prywatny żłobek. Jak się okazuje, para mieszka razem już od 2 lat na warszawskiej Pradze...

Uroczystość ślubna odbyła się podczas podróży do Indonezji, a dokładnie na rajskiej wyspie Bali. Małżonków połączyła bowiem właśnie pasja do dalekich, egzotycznych podróży. Takich jak ta z lutego tego roku. Wtedy dotarli aż do Wietnamu!

- Gdy jesteś młody, wydaje ci się, że wszystko przed tobą. Ja już wiem, że jednak nie wszystko... - powiedział niedawno Łukasz Nowicki.

Najwyraźniej nie miał na myśli miłości.

***

Zobacz więcej materiałów z życia gwiazd:

Dowiedz się więcej na temat: Łukasz Nowicki

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje