Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Łukasz Jakóbiak już odpadł z „Azja Express 2”? Zdradził to jednym zdjęciem!

Łukasz Jakóbiak (33 l.) wraz z Joanną Przetakiewicz (49 l.) są uczestnikami drugiej edycji hitu TVN-u „Azja Express 2”. Czyżby jednak już skończyli swoją przygodę z programem?

To już kolejna gwiazda, która nie potrafiła wstrzymać się z publikacją wpisów i zdjęć na portalach społecznościowych na czas kręcenia odcinków show.

Reklama

Może trochę nieumyślnie, ale jednak celebryci psują widzom zabawę, dodając zdjęcia. W ten sposób powstają domysły, które pary pożegnały się już z Indiami, gdzie nagrywana jest druga edycja.

Dorota Gardias oraz gwiazda "Na Wspólnej" Marta Wierzbicka, jako pierwsze popełniły ten błąd i wisi nad nimi groźba kary, ponieważ swoimi zdjęciami i wpisami nie mogą sugerować, kto i kiedy zakończył zabawę.

Za takie insynuowanie przebiegu programu mogą otrzymać nawet 50 tysięcy złotych kary! 

Do tego zacnego grona, którym grozi sankcja pieniężna, dołączył właśnie Łukasz Jakóbiak. Opublikował on zdjęcie promujące zarówno polską firmę taksówkarską, jak i alkohol.

Fajni jak zwykle wykazali się czujnością i komentowali wpis:

"Skończyło się już Azja Express?"

"To nie żart, że z Azja express odpadłeś"

Oczywiście Łukasz nie odpowiada na te komentarze.

Ciekawe czy jest to stare zdjęcie, czy jednak Jakóbiak nic nie robi sobie z zasad programu, wrócił do Polski i publikuje nowe wpisy. 

O tym jednak przekonamy się za jakiś czas, kiedy ruszy emisja programu. 

Dowiedz się więcej na temat: łukasz jakóbiak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje