Reklama
Reklama

"Love Island": te pary są ze sobą do dziś! Łączy je gorące uczucie!

Najnowsza edycja programu "Love Island. Wyspa Miłości" dostarcza widzom wiele emocji. Pamiętacie uczestników, którzy randkowali w show? W poprzednich edycjach powstało wiele par, ale tylko nieliczne z nich przetrwały do dziś. Kto do dziś tworzy szczęśliwy związek? Sprawdźcie!

Odkąd program "Love Island. Wyspa Miłości" pojawił się na antenie Polsatu, zyskał duże grono fanów. Niedawno ruszyła czwarta odsłona randkowego show, ale czy pamiętacie zakochanych z poprzednich edycji?


"Love Island" które pary przetrwały?

Do tej pory w show wygrały trzy pary: Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak, Julia Nowakowska i Dominik Grot oraz Caroline Juchniewicz i Mateusz Zacharczuk. Pomimo wielu romansów, nie wszystkie uczucia przetrwały próbę czasu. Komu udało się stworzyć trwałą relację?

Caroline Juchniewicz i Mateusz Zacharczuk

To właśnie oni zwyciężyli w poprzedniej edycji. Fani od początku uważali, że piękna blondynka i muskularny szatyn idealnie do siebie pasują. Caroline mieszkała w Kanadzie, ale dla Mateusza postanowiła przenieść się do Polski! Jak widać, dla miłości jest w stanie zrobić bardzo dużo! Kibicowaliście im?

Reklama

Magdalena Karwacka i Igor Łubkowski

Para poznała się podczas kręcenia drugiej edycji show. Na samym początku Igor był związany z Oliwią Knapek, ale gdy na wyspie miłości pojawiła się intrygująca brunetka kompletnie dla niej stracił głowę. Atrakcyjną brunetką była oczywiście Magda, która odwzajemniła uczucia Igora. Do dziś łączy je gorące uczucie, o którym chętnie opowiedzieli w wywiadzie dla nas (zobacz).

Waleria Szewczyk i Piotrek Jakimczuk

Ta para od początku wzbudza najwięcej zainteresowania. Waleria i Piotrek, tak jak Caroline i Mateusz, byli gwiazdami trzeciej odsłony programu. Niedawno głośno było o ich rozstaniu, ale fani mogą znów im kibicować, gdyż na Instagramie Caroline opublikowała zdjęcia Walerii z Piotrem. Czy to znów miłość, a może tylko przyjaźń? Widzowie i obserwujący ich zmagania mają nadzieję, że w ich związku ponownie się układa. A Wy, jak myślicie? 

#tegoniezobaczyszwtv! Zapraszamy do oglądania!

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym Instagramie.

Oglądajcie kolejny odcinek już w poniedziałek o godz. 22.10 na antenie Polsatu.

Najnowsze odcinki 4. sezonu "Love Island" można oglądać bezpłatnie również w nowym serwisie Polsat Go na stronie polsatgo.pl lub w aplikacji Polsat Go.

"Love Island. Wyspa Miłości". To one narozrabiają w Casa Amor! Oj, będzie gorąco!

Kylie Jenner w końcu nie ukrywa ciążowych krągłości!


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "Love Island" | Love Island 2 | Love Island 3
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy