Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Lopez ma już nowego faceta

Cztery miesiące od rozstania z mężem Jennifer Lopez znalazła sobie męskie pocieszenie. Piosenkarka spotyka się obecnie z tancerzem Casperem Smartem.

Jak donosi osoba z otoczenia gwiazdy, Lopez i Smart są ze sobą związani już od kilku tygodni. Na początku listopada parę sfotografowano w Nowym Jorku, jednak dopiero teraz wiadomo, kim był tajemniczy towarzysz wokalistki.

Reklama

"Na razie ich związek to nic poważnego" - zaznaczył znajomy artystki w rozmowie z magazynem "Us Weekly".

Smart ma na swoim koncie m.in. rolę w filmach "Honey 2" i "Step Up 3D", a także występy na scenie u boku Beyonce. Mężczyzna poznał Jennifer Lopez podczas jej obecnej trasy koncertowej.

To nie pierwszy raz, gdy 42-letnia Lopez nie pozostała obojętna na względy swojego tancerza. Mama 3-letnich bliźniąt, Maksa i Emme ze związku z Anthonym, w 2001 roku wyszła za mąż za poznanego na planie teledysku "Love Don't Cost A Thing" Chrisa Judda.

Ich małżeństwo przetrwało jednak tylko nieco ponad rok. Wcześniej, w latach 1997-1998 gwiazda była żoną restauratora Ojani Noa.

Po separacji z 43-letnim Anthonym, którą para ogłosiła w lipcu po siedmiu latach małżeństwa, Lopez nie traciła czasu. Gwiazda była na kilku randkach ze znanym z filmu "Kac Vegas" Bradleyem Cooperem.

Dowiedz się więcej na temat: związek | Jennifer Lopez

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje