Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Liszowska wypróżniła się na Jacykowa

Joanna Liszowska (30 l.) postanowiła nie być dłużna Tomaszowi Jacyków(40 l.). Jak twierdzi stylista, podczas pewnego bankietu podeszła do niego i wypróżniła się ze wszystkiego co jej leżało na wątrobie...

Poszło o spiczaste buty, których zwolenniczką jest aktorka: "Joanna Liszowska powiedziała mi prosto w oczy, że mogę krytykować, ile chcę jej spiczaste buty, ale ona takie lubi i nie przestanie ich nosić" - wyznaje "Twojemu Imperium".

Reklama

Stylista twierdzi, że Joanna jest jedną z niewielu gwiazd, które potrafią powiedzieć prosto w oczy, że nie zgadzają się z jego krytyką. To mu imponuje. To jego zdaniem wyznacznik klasy.

"Wielu ludzi nie ukrywa, że mnie nie znosi, ale gdy spotykamy się twarzą w twarz , z zaciśniętymi zębami próbują okazywać mi sympatię".

"Bawi mnie to do łez. Naprawdę świetnie się czuję , gdy widzę, że ktoś jest dla mnie miły, chociaż wiem, że gdyby tylko mógł, utopiłby mnie w łyżce wody..." - dodaje.

Naszym zdaniem Tomek powinien czym prędzej wziąć się za Gosię "Pearline" Andrzejewicz. Źle się dzieje. Gosi na scenie nadal rozbiegają się nogi w sukienkach, które zbiegły się w praniu...

Zaprenumeruj Biuletyn Pomponika na tej stronie!

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Tomasz Jacyków

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje