Reklama
Reklama

Lil Masti pokazała zdjęcie ze szpitala i przekazała radosne wieści. W komentarzach euforia

Lil Masti przekazała dzisiaj radosne wieści. Gwiazda Instagrama udostępniła w sieci zdjęcia z noworodkiem przy twarzy i powitała na świecie swoje pierwsze dziecko!

Lil Masti zachwycała się ciążą. Pokazywała w sieci niemalże każdy dzień

Lil Masti szukała swojej drogi w show biznesie od jakiegoś czasu. Początkowo skupiała się na promowaniu zdrowego odżywania, a w międzyczasie zasłynęła hasłem "poka sowę" i ostatecznie stała się jedną z najbardziej znanych polskich influencerek, a działalność w sieci kontynuuje do tej pory. Popularność sprawiła, że jej życie stało się bardziej "kolorowe", więc teraz skupiła się na typowo lifestylowych rzeczach i opowiada o tym, jak mijają jej dni.

Przed paroma miesiącami celebrytka wyjawiła niespodziewanie, że spodziewa się dziecka. Fani nie kryli zszokowania taki m obrotem spraw, a media szybko rozdmuchały temat. Sama zainteresowana zaś dolewała oliwy do ognia, publikując coraz to nowe zdjęcia, na których pokazywała zaokrąglony ciążowy brzuszek.

Reklama

Każdy kolejny dzień przebywania w stanie błogosławionym był dla influencerki ważny i wyjątkowy, a swoją euforią na myśl o narodzinach dziecka chwaliła się w sieci. Niektórzy z przerażeniem patrzyli na jej poczynania, ostrzegając, że rezygnacja z jakiejkolwiek prywatności może mieć straszne konsekwencje.

Negatywne opinie obserwatorów nie powstrzymały gwiazdy przed robieniem tego, co jej się żywnie podoba. W kwietniu podekscytowana Aniela Bogusz przekazała swoim obserwatorom, że spodziewa się dziewczynki. Wszystko wyszło na jaw podczas uroczystego "gender reveal party".

Lil Masti urodziła. Przekazała w sieci radosne wieści

Lil Masti nie czekała z poinformowaniem wszystkich, że spotkało ją w życiu wielkie szczęście. Celebrytka udostępniła w sieci zdjęcia z sali porodowej, na których z wielkim uśmiechem na ustach zapozowała z nowo narodzoną córeczką.

W krótkim wpisie wyjawiła, że Aria Woźniakowska cała i zdrowa przyszła już na świat.  Pod postem od razu zaroiło się od gratulacji i emotikon w kształcie serc. Wychodzi więc na to, że wszyscy cieszą się razem z Anielą.

Zobacz też:

Lil Masti pokazała nagie zdjęcia z ciążowej sesji. Grafik... dodał jej jeden palec?!

Lil Masti ponownie w ogniu krytyki. Najpierw afera z Mamą Ginekolog, a teraz coś takiego! "Wstydu nie macie"            

"Lil Masti" przekazała radosne wieści. Posypały się gratulacje

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Lil Masti
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy