Reklama

Reklama

Reklama

​Lidia Kopania zaszalała z retuszem. Widzicie to???

Lidia Kopania (43 l.) zamieściła zdjęcie, do którego pozuje na środku przejazdu kolejowego, co samo z sobie nie jest zbyt mądre. Na dodatek coś dziwnego stało się z jej nogami, które po retuszu sprawiają wrażenie, jakby miały się złamać w kolanach. Co poszło nie tak?

Lidia Kopania nie ma ostatnio zbyt dobrej passy. Jej występ na preeliminacjach do Eurowizji, delikatnie mówiąc, nie zachwycił. 43-letnia była Miss Nastolatek, próbowała już szczęścia w konkursie w 2009 roku z balladą „I Don’t Wanna Leave” (posłuchaj!). Niestety piosenkarka nie dostała się do finału, a swoje niepowodzenie tłumaczyła tym, że TVP poskąpiła pieniędzy na promocję. 

Reklama

O kwalifikację do Eurowizji 2022 walczyła piosenką „Why Does It Hurt” (posłuchaj!), niestety, okazało się, że nie nauczyła się tekstu, jeśli zaś chodzi o dźwięki, to trafiała w nie wybiórczo. Fatalne wykonanie sprawiło, że od piosenki odcięły się jej autorki, pochodzące ze Szwecji, gdzie polska telewizja od lat zamawia utwory na Eurowizję. Jak napisały w internecie Ylva i Linda Persson:

Co gorsza, potem jeszcze okazało się, że kupiona w Szwecji piosenka jest plagiatem przeboju „Glitter and gold”. 

Co się stało z nogami Lidii Kopani?

Ostatnio zaś Kopania zamieściła na Instagramie zagadkowe zdjęcie. Ustawiła się do niego na środku przejazdu kolejowego w Koluszkach, akurat gdy w Polsce trwa kampania społeczna „Bezpieczny przejazd” między innymi  piętnująca bezmyślne zachowania pieszych, rowerzystów i kierowców na przejazdach kolejowych. 

Lidia stojąca na przejeździe kolejowych na nogach, które, prawdopodobnie doświadczyły przesadnego retuszu i przypominają łamliwe patyki, doskonale się wpisuje w zarzuty o bezmyślność. Można nawet powiedzieć, że stanowi dobrą ilustrację. 

Pod wpływem ingerencji Lidii, nogi otrzymały przewężenie w okolicach kolan, sugerujące, że za chwilę się złamią. Na takich nogach na pewno by przed nadjeżdżającym pociągiem nie uciekła, w ogóle nie ma mowy. 

Rozumiecie sens tego zdjęcia? 

Zobacz też:

Opozda i Królikowski rozwiodą się? Już wiadomo

Katarzyna Cichopek nie wytrzymała. "Historie ściskały mi gardło"

Ukraiński sztab: Rosjanie skoncetrowani na okrążeniu Kijowa"

***

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Lidia Kopania

Reklama

Reklama

Reklama