Reklama
Reklama

Lider zespołu Pectus uciekł sprzed ołtarza. Zostawił narzeczoną dla menadżerki

Tomasz Szczepanik zostawił swoją narzeczoną 9 dni przed ślubem. Jak sam wspomina - miało być wesele, a suknia już wisiała w szafie. Niespodziewanie dla wszystkich lider Pectusa odwołał uroczystość ze względu na menadżerkę, z którą jest do dziś. Poznaj ich trudną, miłosną historię.

Tomasz Szczepanik jest liderem, wokalistą, kompozytorem i autorem grupy Pectus. Od najmłodszych lat muzyka była jego pasją. W wieku 8 lat otrzymał od rodziców elektryczne klawisze. 

Na początku swojej kariery był członkiem zespołu w Zakliczynie. Zespół Pectus powstał w 2005 roku, natomiast w 2011 roku do grupy dołączyli bracia Tomasza Szczepanika. Lider Pectus obecnie związany jest ze starszą od siebie Moniką Paprocką-Szczepanik

Lider zespołu Pectus i poważny związek trwający 7 lat

Muzyk przed wejściem w związek ze swoją obecną żoną był w bardzo poważnej relacji, która miała zakończyć się ślubemTomasz Szczepanik zostawił narzeczoną 9 dni przed uroczystością. Jak wspomina, nie była to łatwa decyzja. 

Reklama

Jego obecna żona również była w trudnej sytuacji. Monika Paprocka-Szczepanik dla Tomasza Szczepanika rozwiodła się z mężem, z którym ma dwójkę dzieci

Lider Pectus i ucieczka sprzed ołtarza

Tomasz Szczepanik po czasie udzielił wywiadu dla TVP Kobieta, w którym opowiedział o swojej trudnej sytuacji miłosnej. Lider Pectus uświadomił sobie, że zaczął coś czuć do menadżerki zespołu i to właśnie dla niej zaryzykował siedmioletni związek. Rozmowa z byłą narzeczoną nie należała do najłatwiejszych. W taki sposób się z nią pożegnał: "Powiedziałem jej wprost, wydawało mi się to nieuniknione. Powiedziałem jej, że nie mogę cię oszukiwać po fakcie. Nie jestem na to gotowy w tym momencie i do ślubu nie dojdzie".

Po rozmowie z narzeczoną Tomasz Szczepanik musiał mierzyć się z reakcją członków rodziny na odwołanie uroczystości ślubnych 9 dni przed terminem. Część z nich zaakceptowała decyzję lidera Pectus, niestety nie wszyscy byli do niej przychylnie nastawieni. 

Rozstanie to wstrząsnęło światem show - biznesu. Dla Tomasza Szczepanika, jak i jego obecnej żony decyzja o związku nie była łatwa ze względu na reakcje wielu osób. Mimo to lider Pectus przyznał, że dokonał właściwego wyboru.

Monika Paprocka-Szczepanik rozwiodła się z mężem dla młodszego Tomasza Szczepanika. Jak wspomina, miała poukładane życie osobiste, jednak miłość do lidera Pectusa była silniejsza niż stabilizacja w poprzednim małżeństwie. Kobieta uświadomiła sobie, że tęskni za Tomaszem Szczepanikiem, czuła się zagubiona na myśl o jego ślubie. 

Tomasz Szczepanik i jego obecne życie

Tomasz Szczepanik obecnie jest mężem menadżerki zespołu Pectus Moniki Paprockiej-Szczepanik. Udało im się stworzyć relację pełną miłości, której owocem jest 10-letni Stanisław. Lider Pectus przyznał, że w wieku 31 lat dojrzał do ojcostwa. 

Tomasz Szczepanik i Monika Paprocka-Szczepanik mieszkają obecnie w Łomiankach pod Warszawą, w domu o powierzchni 150 m2 z tarasem. Jak widać, walka o ich trudne uczucie zakończyła się sukcesem.

Czytaj także:

Klaudia Halejcio opowiedziała o działaniach narzeczonego, Oskara. Walczył przed Trybunałem Sprawiedliwości!

Michał Wiśniewski i nowa edycja "Jestem Jaki Jestem". Lider Ich Troje pokaże budowę domu

Fryderyki 2023: Mrozu zdradził, o czym jest "Za daleko". Widzowie TVN w szoku

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Tomasz Szczepanik | Pectus | Monika Paprocka-Szczepanik
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy