Reklama
Reklama

Lewandowska przeszła metamorfozę. Od wyjazdu do Barcelony nie jest już tą samą osobą!

Anna Lewandowska (34 l.) bardzo docenia życie w słonecznej Hiszpanii. Codzienność w Barcelonie znacząco wpłynęła na wiele aspektów jej życia. Oto, do czego przyznała się żona piłkarza, Roberta Lewandowskiego (34 l.).

Lewandowscy przeprowadzili się do Barcelony

Ania Lewandowska bardzo wspiera męża w osiąganiu kolejnych sukcesów. Odkąd po zakończeniu sezonu 2021/2022 Robert opuścił znaną drużynę Bayern Monachium i przeniósł się do kolejnego giganta - FC Barcelony, Ania z dziećmi musiała zmierzyć się z niejednym wyznaniem. 

Transfer był jednak tego wart. Opiewał na sumę 45 mln euro, a Robert Lewandowski stał się pierwszym piłkarzem z Polski, który z dumą przywdział barwy "Dumy Katalonii".

Reklama

Czytaj też: Wróżka wie, co czeka Lewandowskiego!

Wielu fanów odniosło wrażenie, że nie tylko Lewandowski ma wiele pracy. Zauważyli, że ćwiczenia, organizacja wyjazdów "Camp by Ann", nagrywanie planów treningowych, a także opieka nad dziećmi musiała dać jego małżonce w kość. Na szczęście wyjazd do Barcelony coś zmienił w popularnej trenerce - na plus dla niej!

Lewandowska zmusiła obserwatorów do przemyśleń!

Ania widocznie zwolniła i pozwoliła sobie na złapanie oddechu. Pokazuje to m.in. udostępniony post, w którym zachęciła obserwatorów do zastanowienia się nad życiem i poświęceniem chwili na refleksję. 

Najpierw Ania przytoczyła słynne słowa Wisławy Szymborskiej: "Nic dwa razy się nie zdarza i nie zdarzy". A potem zapytała, co zrobiliby obserwatorzy, gdyby udało się im cofnąć czas.

Internauci chętnie zdradzali swoje sekrety i głęboko skrywane myśli.

"Nie cofnęłabym, bo wszystko, co było, wykreowało mnie na osobę, którą jestem. Lubię dziś siebie, czuję się ugruntowana i świadoma, czego chcę". 

"Postawiłabym siebie na pierwszym miejscu już dawno temu...".

Czy to właśnie zrobiła Ania - postawiła siebie na pierwszym miejscu? Na to wygląda! 

Nowy "look" Lewandowskiej

Anna Lewandowska coraz chętniej dzieli się ze swoimi fanami kadrami z Hiszpanii. Trenerka wiele zmieniła w swoim życiu, odkąd się przeprowadziła. Przede wszystkim przemianie uległ jej styl. Z obserwatorami podzieliła się ciekawym spostrzeżeniem. 

"Mój 'look' w Barcelonie zdecydowanie jest wyluzowany. Rano szkoła z dziećmi, praca przez telefon, treningi, tańce, rower, zabawy z dziećmi, a jeśli spotkania, to również w wyluzowanych miejscówkach"- można było przeczytać we wpisie na InstaStories.

Ania Lewandowska podczas Fashion Week

Ania wrzuciła na luz! Nawet podczas francuskiego Fashion Week trenerka nie przesadzała ze stylizacjami, ale i tak sprawiła, że fani oniemieli. Zdecydowała się na luźne spodnie w niebieskim kolorze i minimalistyczny szary płaszcz. Innego dnia zdecydowała się na czarną marynarkę i dopasowane legginsy.

Szczegóły: Anna Lewandowska podpina się pod Victorię Beckham? Trenerka wie, jak wykorzystać Fashion Week 

Ania Lewandowska zachwyca nowym stylem!

Faktycznie, w porównaniu ze starszymi zdjęciami Ani, na których zachwycała bardzo eleganckimi strojami nawet w okolicznościach, które tak "odświętnej" stylizacji nie wymagały, trudno nie ulec wrażeniu, że znana trenerka znalazła nową siebie. 

Oto kilka fotek, które pokazują, jak pięknie Ania wygląda w luźnych stylizacjach! Na ulicach Barcelony na pewno już niejedno oko powędrowało w jej kierunku!

Czy śledzicie losy Ani Lewandowskiej? Jej życie dla wielu jest ogromną inspiracją! Nie ma się co dziwić, skoro łączy w nim tak wiele ról - matki, żony, trenerki i pasjonatki!

Czytaj też:

Anna Lewandowska opublikowała czarno-białe nagranie. Opis chwyta za serce

Anna Lewandowska w końcu pokazała twarze córek. Fani długo na to czekali

Anna Karwan straciła wszystkie pieniądze. Oszuści wykorzystali jej naiwność, uratowała ją ludzka dobroć

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Lewandowska | Lewandowscy | Robert Lewandowski
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy