Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Leszek Lichota znalazł martwego ojca!

Leszek Lichota (37 l.), aktor znany m.in. z roli mecenasa Dębskiego w serialu "Prawo Agaty", wychował się w robotniczym Wałbrzychu. To tam jako mały chłopiec przeżył szok, znalazłszy zwłoki swojego ojca.

Opowiadając w sieci o najważniejszych książkach swojego życia, aktor przyznał, że jedną z nich był podręcznik do ósmej klasy historii.

Reklama

"Zapomniałem go spakować wieczorem do plecaka i rano, wchodząc po niego do pokoju, znalazłem mojego martwego ojca" - cytuje wypowiedź Lichoty "Fakt".

Jako absolwent technikum hotelarskiego chciał wyrwać się z rodzinnego miasta i przeżyć coś ciekawego. Jak wyznał w jednym z wywiadów, wybór szkoły aktorskiej podyktowany był więc chęcią przeżycia przygody.

Nigdy zresztą nie miał predyspozycji do typowo męskich zawodów, na które zapotrzebowanie było w Wałbrzychu.

Na egzamin do wrocławskiej szkoły aktorskiej pojechał jednak nieprzygotowany. Po roku ponownie ubiegał się o przyjęcie - tym razem dostał się również do Warszawy, na Akademię Teatralną.

Tabloid sugeruje, że widok martwego ciała ojca "odcisnął na nim wielkie piętno i sprawił, że aktor postanowił pokazać najbliższym, że stać go na więcej".


pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Leszek Lichota

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje