Reklama
Reklama

Ledwie wnuczka Millera pokazała nowego partnera, a już płyną takie wieści. Szykują się wielkie zmiany

Miłość u Moniki Miller kwitnie. Jakiś czas temu wnuczka byłego premiera pokazała światu swoją nową miłość, a teraz wyznała jakie Pavlo ma relacje z jej dziadkiem. Celebrytka opowiedziała także o wielkich zmianach, które zaszły w jej życiu odkąd poznała przystojnego Ukraińca.

Początek 2023 roku przyniósł przełom w relacjach miłosnych Moniki Miller. To właśnie wtedy wnuczka Leszka Millera pochwaliła się w mediach społecznościowych nowym partnerem. Okazał się nim pochodzący z Ukrainy muzyk i model Pavlo. 

Monika Miller ogłasza wielkie zmiany w życiu

Jak się okazuje przystojny partner Moniki Miller poznał już jej dziadka. Gwiazda opowiedziała, jak układają się relacje między panami. Nie zawsze jest kolorowo. 

Reklama

"Mamy tutaj troszkę problem, bo mój partner bardzo przeżywa to, jak mój dziadek się do niego przyzwyczaja. Czasami są takie problemy, że mój dziadek użyje innego imienia, powie do niego nie po imieniu, mój partner zwraca uwagę na wszystkie szczegóły" - wyznała wnuczka byłego premiera portalowi Jastrząb Post.

Co ciekawe w rozmowie z Vivą Miller wyznała, że jej nowa miłość miała duży wpływ na zmianę jej życiowych priorytetów oraz poglądów. Pavlo jest tradycjonalistą. 

 "Kobieta pozwala mężczyźnie być głową rodziny, on bardziej skupia się na zarabianiu, ona tworzy dom i atmosferę. Ślub tradycyjnie w cerkwi, koniecznie biała suknia" – zaczęła, dodając, że równie ważne jest dla niej posiadanie dzieci.

Trzeba przyznać, że to wyznanie bardzo nas zaskoczyło. 

Zobacz też:

Monika Miller walczy o przetrwanie w azjatyckiej dżungli. Taką radę usłyszała od dziadka

Ledwie Kubicka i Baron ogłosili ciążę, a tu takie pilne wieści. Nagle oficjalnie potwierdzili

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Monika Miller
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy