Reklama
Reklama

Ledwie Wiśniewski świętował 3. rocznicę ślubu, a tu takie sensacyjne wieści o żonie. A jednak

Michał Wiśniewski niedawno wraz z piątą żoną Polą świętowali trzecią rocznicę ślubu. W ostatnim jednak czasie media donosiły o rzekomych kryzysach trawiących ich małżeństwo. Para zdecydowała się zresztą na terapię, co tylko spotęgowało plotki na ten temat. Na łamach jednego z tygodników obwieszczono nawet "rychłe rozstanie". Nic więc dziwnego, że najnowsze zdjęcie lidera Ich Troje wywołało aż takie poruszenie wśród fanów. To koniec wszelkich spekulacji...

Michał Wiśniewski nie należy do osób przesadnie stałych w uczuciach. Na swoim koncie ma już bowiem cztery rozwody. Aktualnie układa sobie życie u boku piątej żony Poli. 

Para doczekała się do tej pory dwóch synów: urodzonego w styczniu 2021 roku Falco Amadeusa i nowo narodzonego Noëla Cloé, który przyszedł na świat w maju 2023 roku.

Michał Wiśniewski i Pola Wiśniewska udali się po pomoc do specjalisty

Jednak jakiś czas temu w mediach zaczęły się pojawiać plotki, że przyjście na świat kolejnego dziecka wcale nie poprawiło ich małżeńskich relacji. Para od jakiegoś czasu ma bowiem zmagać się z kryzysem. 

Reklama

Musieli nawet skorzystać z pomocy terapeuty. Podczas spotkań ze specjalistą nie brakowało emocji. 

Wróżka wieszczy rychłe rozstanie Wiśniewskich

Swoje trzy grosze dorzuciła słynna tarocistka Anna Kempisty, która na łamach "Twojego Imperium" obwieściła... rychłe rozstanie pary. 

"Tarot potwierdza pretensje i żale pani Poli, a w panu Michale widać mocny egoizm. Niestety żona piosenkarza nie znajdzie argumentów na to, by zmienić tę sytuację, a tym bardziej wpłynąć na sposób myślenia pana Michała. Karty pokazują, że ta para zmierza w kierunku rozstania" - stwierdza jednoznacznie wróżka. 

Zbiegło się to w czasie z świętowaniem przez Michała i Polę trzeciej rocznicy ślubu. Po paru dniach małżonkowie postanowili podzielić się z fanami swoim szczęściem, zamieszczając zdjęcie z romantycznej sesji. 

"Najlepsze życie z możliwych. Życie z Tobą” - napisał Wiśniewski. 

Wywołało to spore poruszenie wśród fanów, którzy jeszcze niedawno czytali wszak o ich rychłym rozstaniu. 

"Bądźcie szczęśliwi”, "Piękne zdjęcie i piękne słowa. Dużo miłości dla Was”, "Pięknie wam razem", "Pięknie razem wyglądacie. Widać na każdym kroku, że się kochacie i wspieracie", "Zrozumienia i wytrwałości w tej miłości" - pisali internauci.

Jeden z komentarzy szczególnie przypadł do gustu fanom i samemu Michałowi. Mowa w nim o tym, że Wiśniewski cechuje się wielką klasą, bo nie wywleka rodzinnych brudów na światło dzienne. 

"Różni ludzie mogą Pana potępiać, krytykować, ale ja szanuję za to, że mimo tego, że miał Pan wiele związków, nie pierze Pan prywatnych brudów publicznie z byłymi partnerkami. Szanujecie się, może nawet lubicie, macie super dzieci, które są kochane i nie cierpią w tym wszystkim. Inni mogą pozazdrościć takiej postawy. Pozdrawiam" - napisał internauta. 

Zobacz też:

Michał Wiśniewski u boku byłej żony. Zaskakujące obrazki wywołały poruszenie 

Etiennette Wiśniewska chce zrobić muzyczną karierę. Co na to Michał Wiśniewski?

Michał Wiśniewski te wakacje spędza tylko z córką. Niewiarygodne, gdzie się wybrali

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Michał Wiśniewski | Pola Wiśniewska | Ich Troje
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy