Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Lara Gessler zabrała w podróż kolegę! Mąż był zazdrosny?!

Lara Gessler (29 l.) jest szczęśliwą mężatką już od prawie roku. Jednak w daleką podróż do Peru i Ekwadoru zabrała nie męża, a kolegę…

Widzowie z zapartym tchem czekają na kolejny wyścig gwiazd. Program "Azja Express" cieszył się sporą popularnością, więc stacja TVN postanowiła kontynuować emisję.

Reklama

Już niedługo, we wrześniu rusza kolejna edycja hitu TVN-u. Tym razem celebryci jednak będą się ścigać w Peru oraz Ekwadorze, więc nazwa programu została zmieniona na "Ameryka Express".

Wśród uczestników pojawią się takie gwiazdy, jak Zygmunt Chajzer i Filip Chajzer, Tomasz Karolak, czy właśnie Lara Gessler. Córka znanej restauratorki do programu zaprosiła kolegę, projektanta mody - Piotra Sałatę.

Lara doszła do wniosku, że będzie on lepszym towarzyszem podróży, niż jej mąż. Zapytana przez "Super Express", czy ukochany był zazdrosny o jej wybór, odpowiedziała szczerze:

"Mąż nie był zazdrosny o Piotra. Mamy do siebie ogromne zaufanie. Jak się dowiedział, że dostałam propozycję udziału w programie, powiedział ‘jedź’, a jak wracaliśmy, czekał na lotnisku z kwiatami".

Trzeba przyznać, że Piotr niejednej kobiecie mógł zawrócić w głowie, jednak z Larą zna się od dawna, a Paweł ma do swojej żony i jej przyjaciele zaufanie. 

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Lara Gessler

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje