Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Lara Gessler szczerze o macierzyństwie! Magda Gessler zostanie babcią?!

Lara Gessler (29 l.) we wrześniu 2017 roku wyszła za mąż za Pawła. Ze szczęścia nowożeńców cieszy się także mama celebrytki – Magdalena Gessler (65 l.) i z niecierpliwością czeka na wnuki. Jednak okazuje się, że może na nie jeszcze długo czekać.

Niebawem minie rok od momentu, gdy Lara i Paweł powiedzieli sobie sakramentalne "tak". Piękny, romantyczny ślub na długo pozostał w pamięci weselnych gości i fanów tej pary.

Tuż po ślubie zaczęło się pojawiać mało dyskretne pytanie "kiedy dzieci?". Lara dopiero teraz postanowiła zabrać głos w tej kwestii. Zapytana przez magazyn "Flesz", czy chciałaby mieć w najbliższym czasie maleństwo, odpowiedziała:

"Już się z tego wyleczyłam. Jak byłam młodsza, to miałam taki pomysł, a teraz czuję, że fajnie mi się żyje. Nie lubię za bardzo planować i uważam, że co ma być, to będzie. Teraz mi jest dobrze bez dzieci. Ale kiedyś na pewno przyjdzie odpowiedni moment na zmiany".

Reklama

Wygląda na to, że słynna restauratorka - Magda Gessler w najbliższym czasie nie zostanie babcią i na wnuki musi jeszcze trochę poczekać.

Tymczasem Lara rozwija się zawodowo, a także wzięła udział w najnowszym sezonie programu "Azja Express", który tym razem rozgrywa się w USA, stąd zmiana nazwy na "Ameryka Express". Fani tego show będą mogli oglądać zmagania Lary, oraz innych uczestników już jesienią tego roku. 

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Magda Gessler | Lara Gessler

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje