Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Lana Del Rey nie radzi sobie z krytyką

Piosenkarka Lana Del Rey ma problem z krytyką własnej osoby...

"To okropne uczucie, kiedy człowiek się stara i robi wszystko, by jakoś zaistnieć, a później się okazuje, że ludzie go wcale nie lubią" - mówi wokalistka.

Reklama

"To jest zniechęcające. Zwłaszcza jeśli tyle czasu poświęca się swojej pasji. Jakoś radzę sobie z krytyką dotyczącą mojej muzyki, bo przecież nie każdemu musi się ona podobać, ale dlaczego na jej podstawie ocenia się również mnie?" - pyta.

Lana Del Rey nie powinna jednak narzekać. Nie należy do osób, którą krytycy wzięli sobie na cel. Wręcz przeciwnie. Cieszy się raczej dobrą opinią. W Stanach Zjednoczonych mówi się o jej dobrym stylu. Co więcej, ostatnio Rey została nawet twarzą popularnej marki.

Ponadto zachwyciła reżysera Harveya Weinsteina, który zaproponował jej rolę w filmie. Niewykluczone, że piosenkarka niedługo zadebiutuje na wielkim ekranie.

"Harvey jest nią zachwycony. Uwielbia jej muzykę i uważa, że ma potencjał, by stać się filmową gwiazdą. Ma odpowiedni wygląd i prezencję, co doskonale mogłoby się sprzedać na ekranie" - podkreśla jeden ze znajomych reżysera.PAP life/pomponik

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Lana Del Rey | krytyka | problem

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje