Reklama
Reklama

Laluna Unique pozuje na tle gumowej boazerii. Zakrzywiła czasoprzestrzeń?

Laluna Unique (38 l.) zamieściła zdjęcie, na którym pozuje wsparta o ladę, wyłożoną białą boazerią. Uważni fani wypatrzyli, że prężąc się do obiektywu, powyginała deski. Zakrzywiła czasoprzestrzeń, czy rozprzestrzenił jej się zakres photoshopa?

Laluna Unique dokłada wszelkich starań, by nic w jej wyglądzie nie pozostało w stanie naturalnym, jednak to jej najwyraźniej nie wystarcza. Chociaż do tej pory, jak wyznała otwarcie w „Dzień Dobry TVN”, zdążyła się poddać  trzem operacjom piersi, dwóm poprawkom pośladków, plastyce brzucha i talii oraz dwukrotnej poprawkę nosa oraz zębów, ciągle nie jest zadowolona z efektu.

Wszystkie operacjie Laluny Unique

W czerwcu ubiegłego roku pochwaliła się efektem pomniejszenia zębów, któremu musiała się poddać, gdyż, jak tłumaczyła „buzia jej zmalała”. Jak wyznała na Instagramie, po zębach przyjdzie czas na  pomniejszanie uprzednio powiększonych części ciała:

Reklama

"Lifting nóg, lifting całej twarzy, lifting piersi, bo chce tak jakby wszystko pomniejszyć. Po prostu muszę sobie uformować jeszcze zgrabniejszą figurę, mniejszą, schodzę jeszcze pięć kilogramów do mniejszej wagi, piersi też troszeczkę pomniejszę". 

Mieszkająca w Oławie handlująca perukami była „królowa życia” ma zwyczaj zmienione skalpelem części ciała poddawać jeszcze obróbce graficznej. Nie oparła się nawet pokusie zastosowania filtrów upiększających przy relacjonowaniu operacji twarzy, włącznie z ujęciami, gdy zaintubowana leży na stole operacyjnym. 

Spostrzegawczy internauci zamieścili na Twitterze zestawienie zdjęć sprzed retuszu i po, z którego wynika, że Laluna  dość intensywnie wyszczupliła sobie podbródek. Celebrytka bardzo się wtedy oburzyła posądzeniami, że mogłaby nie zastosować filtrów przed opublikowaniem zdjęć w internecie. 

Laluna Unique przesadziła z retuszem?

Niestety, jak się okazuje, Laluna, mimo bogatego doświadczenie w korzystniu z filtrów, nadal nie uzyskała perfekcji w posługiwaniu się nimi. Albo może zgubiła ją brawura, w każdym razie na jednym z niedawno zamieszczonych zdjęć na Instagramie, spłaszczając brzuch, przy okazji powyginała deski…

Do zdjęcia pozuje oparta o drewnianą ladę, wyłożoną białą boazerią. Deski wyglądają na wklęsłe na wysokości brzucha celebrytki. Myślicie, że trafiła na sklep z gumową ladą?

Zobacz też:

Laluna Unique idzie pod nóż! Trafi w ręce "światowej sławy" profesora!

Laluna Unique pokazała wyretuszowane zdjęcia. Za brzydka była pod narkozą?

Tak kiedyś wyglądała Laluna z „Królowych życia”. Aż trudno uwierzyć

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Laluna Unique | "Królowe życia"
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy