Reklama
Reklama

​Laluna Unique planuje kolejne operacje. „Chcę wszystko pomniejszyć”

Laluna Unique (38 l.) minione kilka lat spędziła na powiększaniu różnych części ciała, z zębami włącznie. Zdążyła wydać na to mnóstwo pieniędzy, zanim zmieniła zdanie i popadła w drugą skrajność. Teraz, jak zapowiada w rozmowie z „Party” zamierza wszystko pomniejszać. To po co powiększała?

Laluna Unique, mieszkająca w Oławie właścicielka sklepu z perukami, zaistniała w show biznesie dzięki udziałowi w show TTV „Królowe życia”. Jej największym wkładem w polski show biznes są operacje plastyczne, którym się poddała, a było ich trochę. 

Jak wyznała w „Dzień Dobry TVN”, ma za sobą trzy operacje piersi, dwie poprawki pośladków, plastykę brzucha i talii, dwukrotną poprawkę nosa oraz uzębienia. W czerwcu tego roku pochwaliła się efektem pomniejszenia zębów, któremu musiała się poddać, gdyż, jak tłumaczyła „buzia jej zmalała”. 

Reklama

Żeby fani wiedzieli, na co zwracać uwagę, zawczasu poinformowała, że nowe zęby są „małe i naturalne”, co trochę może dziwić, bo Laluna do tej pory nie dała się poznać jako wielbicielka naturalności. 

Wręcz przeciwnie, nawet swoje zdjęcia ze stołu operacyjnego poddała obróbce graficznej, po czym strasznie się oburzyła, gdy pojawiły się opinie, że tym razem trochę przesadziła. 

Laluna Unique pomniejszy to, co powiększyła

I wtem, po spędzeniu wielu godzin na salach operacyjnych i wydaniu mnóstwa pieniędzy na powiększanie, Laluna Unique wpadła w manię pomniejszania. Jak wyznała w rozmowie z „Party”:

"Czeka mnie szereg operacji plastycznych znowu. Lifting nóg, lifting całej twarzy, lifting piersi, bo chce tak jakby wszystko pomniejszyć". 

Jak ujawniła, przeróbki nie będą, tym razem dotyczyły pośladków, w które wepchnęła już implanty o łącznej wadze 10 kilogramów. Zdaniem Laluny, będą one wspaniale harmonizowały z nową, szczuplejszą sylwetką:

"Nic sobie więcej nie wkładam, pośladków nie ruszam, po prostu muszę sobie uformować jeszcze zgrabniejszą figurę, mniejszą, schodzę jeszcze pięć kilogramów do mniejszej wagi, piersi też troszeczkę pomniejszę". 

W takiej sytuacji to rzeczywiście może i lepiej, że wcześniej powiększała. Dzięki temu ma teraz co pomniejszać. 

Zobacz też:

Laluna Unique pokazała wyretuszowane zdjęcia. Za brzydka była pod narkozą?

Laluna Unique jedzie na kolejny zabieg do Turcji! Ostrzega: "Lecę na dosyć inwazyjną operację"

Katarzyna Cichopek świętuje 40. urodziny. Wybrała się w niezwykle miejsce!

***

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Laluna Unique | "Królowe życia"
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy