Reklama
Reklama

Kylie Jenner zmieniła imię syna. "Nie czuliśmy, że do niego pasuje". W pokoju miś za 20 tys. dolarów

Kylie Jenner ujawniła za pośrednictwem mediów społecznościowych, że jej syn nie nosi już imienia Wolf Jacques Webster.

Syn Kylie Jenner i Travisa Scotta przyszedł na świat 2 lutego. Celebryci podzielili się tą informacją dopiero po kilku dniach, zamieszczając na Instagramie zdjęcie, na którym 4-letnia córka pary, Stormi Webster, trzyma dłoń noworodka.

24-letnia gwiazda reality show "Z kamerą u Kardashianów" napisała w poniedziałek na Instagramie, że postanowiła zmienić imię syna.

Kylie Jenner zmieniła imię syna

Na razie nie wiadomo, jak teraz będzie nazywał się syn pary. Zmiana imienia to proces prawny, ponieważ dziecko ma już wydany akt urodzenia. 

Reklama

Informacja o zmianie imienia pojawiła się w sieci zaledwie kilka godzin po tym, jak Kylie Jenner udostępniła intymny film dokumentujący chwile poprzedzające narodziny dziecka.

Celebrytka pokazała badanie USG, na które wybrała się z Travisem Scottem oraz córką Stormi, a także reakcję najbliższych osób na wieść o ciąży.

W filmie wypowiedziała się m.in. matka rapera, która podkreśliła, że Kylie Jenner jest cudowną osobą, a dzięki niej Scott dojrzał.

Fani mogli również zobaczyć, że najmłodszy członek rodziny Kardashianów już żyje w luksusie, mając zaledwie 6 tygodni.

Jenner z kamerą zawitała do pokoju dziecinnego, gdzie rzucał się w oczy pluszowy miś Louis Vuitton. Dzisiaj to już przedmiot kolekcjonerki. Jego wartość szacuje się na ponad 20 tys. dolarów (85 tys. złotych). Uwagę zwracały także małe designerskie obuwie sportowe.

Zobacz też:

Kylie Jenner przeżyła trudne chwile po porodzie

Rozwodu „Cichopków” jednak nie będzie? Pojawiły się nowe okoliczności…

Pomagamy Ukrainie. Ty też możesz

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kylie Jenner | Travis Scott
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy