Reklama
Reklama

Kylie Jenner i Travis Scott nie życzą sobie, by ich syna nazywano Wolf. Czy zmienili mu imię?

​Kylie Jenner i Travis Scott postanowili zmienić imię syna. Muszą złożyć wniosek w tej sprawie w odpowiednim urzędzie. Tylko czy para wybrała już nowe imię?

Kylie Jenner i Travis Scott zmienią imię syna

Kylie Jenner (24 l.) i Travis Scott (30 l.) zostali niedawno po raz drugi rodzicami. 2 lutego 2022 roku na świat przyszedł syn pary, któremu rodzice nadali imię Wolf Jacques Webster.Po niespełna 7 tygodniach od narodzin rodzice rozmyślili się. Imię Wolf przestało im się podobać. 24-letnia gwiazda reality show "Z kamerą u Kardashianów" napisała w ubiegłym tygodniu na Instagramie, że postanowiła zmienić imię syna.

Reklama

Kylie Jenner i Travis Scott stanowczo nie życzą sobie, by takim imieniem media określały ich syna. Jednak na razie nie wiadomo, jak o nim pisać i czy para wybrała dla chłopca inne imię. 
Urzędowa zmian imienia może potrwać kilka tygodni. Najpierw rodzice muszą złożyć wniosek o zmianę imienia w sądzie Los Angeles. Zwykle takie wnioski są bez problemu akceptowane i trwa to 6 do 8 tygodni. W tym czasie zostanie wydany nowy akt urodzenia z nowym imieniem chłopca. 


Podobną procedurę przeszedł nie tak dawno wujek chłopca Kanye West, który zmienił imię na Ye. W jego przypadku na decyzję o zmianie imienia trzeba było czekać 2 miesiące.

Zobacz też:

Kylie Jenner eksponuje brzuch w obcisłej sukience! "To dla synka"

Elon Musk o majątku Władimira Putina. Zaskakujące, co zdradził miliarder

Anna Czartoryska - Niemczycka miała sekretny baby shower!

POMAGAMY UKRAINIE

***


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kylie Jenner | Travis Scott
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy