Reklama

Reklama

Reklama

Kydryński miał romans z 16-letnią Mielcarz?

Przeszłość męża Anny Marii Jopek kryje w sobie wiele ciekawych wątków. Jednym z nich jest romans Kydryńskiego z... nastoletnią wówczas Magdą Mielcarz!

Ostatnio bardzo głośno zrobiło się o problemach w małżeństwie Jopek i Kydryńskiego. Wszystko z powodu zażyłych relacji piosenkarki z jednym z jej muzyków. Prasa donosiła, że ich związek od dawna jest fikcją i łączą ich jedynie interesy.

Nic więc dziwnego, że małżeństwo Jopek stało się łakomym kąskiem dla dziennikarzy, którzy zaczęli szukać kolejnych sensacji. Okazuje się, że Marcin Kydryński ma naprawdę barwną przeszłość jeśli chodzi o związki damsko-męskie.

Jeden z tabloidów donosi, że przed laty wdał się nawet w romans z piękną Magdą Mielcarz. Pikanterii całej sprawie dodaje fakt, że kiedy się poznali, modelka miała zaledwie 16 lat, Kydryński 26!

Reklama

Była połowa lat 90. Na jednym z pokazów mody przyszły mąż Jopek wypatrzył na wybiegu śliczną blondynkę, którą od razu postanowił zdobyć. Po imprezie podszedł do niej i tak zaczęła się ich znajomość.

Modelka i Kydryński szybko stali się parą. Choć rodzinie niepełnoletniej wtedy Mielcarz, nie podobało się, że spotyka się ze starszym mężczyzną.

"Świata nie widziała poza ukochanym. Była bardzo zakochana. Marcin był dla niej najważniejszy. Była nastolatką i naiwnie planowała wspólną przyszłość" - zdradza informatorka "Faktu".

Niestety, szybko okazało się, że Kydryński widzi to nieco inaczej. Znajomość była dla niego tylko przyjemnym romansem i niczym więcej.

Magda długo nie mogła się pozbierać po tym rozstaniu.

Dziś Mielcarz jest szczęśliwą mężatką i mamą dwóch dziewczynek, za to małżeństwo jej byłego kochanka przeżywa spory kryzys.

Rozstanie z Kydryńskim wyszło jej bez wątpienia na dobre!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marcin Kydryński | Anna Maria Jopek | romans | Magdalena Mielcarz

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy