Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Kwaśniewska rzuciła chorego chłopaka?

Chłopak Oli Kwaśniewskiej (27 l.), Wojtek Szuchnicki, przyznaje, że odkąd uległ ciężkiemu wypadkowi, ukochana przestała go odwiedzać.

Ola bardzo enigmatycznie wypowiada się na temat swojego związku z Szuchnickim. "Wszystko jest OK" - mówi "Faktowi". Jej zachowanie wskazuje jednak, że najwyraźniej przymierza się do zerwania ze sportowcem.

Reklama

"No rzeczywiście, sam już nie pamiętam, kiedy widziałem się z Olą" - przyznaje ze smutkiem Wojtek. Jakiś czas temu miał wypadek na nartach w Austrii i nie wrócił jeszcze do formy. "Być może czeka mnie następna operacja" - zdradza brukowcowi i podejmuje próbę usprawiedliwienia Oli: "Teraz nie za bardzo możemy się spotykać, bo jestem unieruchomiony. Patrząc z boku, może wyglądać, że mamy kryzys".

Wojtku, jeśli dziewczynie nie przyjdzie do głowy, by odwiedzić swojego chorego chłopaka w domu, to oznacza, że istnieje kryzys, i to poważny.

Kwaśniewska denerwuje się na samą wzmiankę o Szuchickim:

"Ależ nie jesteśmy małżeństwem! W tym roku tak się zdarzyło, że w święta tata był za granicą i nie mogłam zostawić samej mamy, aby jechać do Wojtka" - tłumaczy się.

Prawdziwe uczucie sprawdza się w kryzysowych sytuacjach. Wszystko wskazuje na to, że Ola egzaminu nie zdała...

Dowiedz się więcej na temat: związek | rozstania

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje