Reklama

Reklama

Reklama

Kwaśniewska i Badach 10 lat po ślubie! Dopiero niedawno wyszły przykre okoliczności

Ślub Aleksandry Kwaśniewskiego i Kuby Badacha był swego rodzaju polskim „royal weddingiem”. Jak się okazuje, czas szybko leci, gdyż od tego wydarzenia minęło już równe 10 lat! Dzień po rocznicy ślubu Ola postanowiła podzielić się wspomnieniami z uroczystości na swoim profilu na Instagramie, pokazując niepublikowane dotąd fotki, na których widzimy m.in. suknię numer 2, którą założyła na wesele.

Ślub Kwaśniewskiej i Badacha polskim "royal wedding"

Śluby gwiazd zawsze skupiają na sobie uwagę. Największym zainteresowaniem cieszą się uroczystości sław z Hollywood, a chyba jeszcze większe - royalsów. Transmisję ślubu Kate i Williama, który odbył się w 2011 roku, śledziły miliony ludzi na całym świecie. Podobnie zresztą było z ceremonią Meghan i Harry’ego.

Rok od ślubu Kate i Williama w naszym kraju mieliśmy polskie royal wedding, mianowicie ślub Aleksandry Kwaśniewskiej i Kuby Badacha. Choć o ceremonii pary wiadomo było od miesięcy, chyba nikt, a nawet sami zainteresowani i ich bliscy, nie przypuszczali, że wywoła on aż tak duże zainteresowanie.

Reklama

Pod kościołem, w którym para ślubowała sobie "miłość, wierność i uczciwość małżeńską", czekali nie tylko licznie zgromadzeni paparazzi, ale również zwykli ludzie, którzy chcieli zobaczyć na własne oczy prezydentównę w tym ważnym dniu. W efekcie wejście do kościoła zostało mocno utrudnione, co skończyło się niejako traumą dla panny młodej. Tym bardziej że działy się tam dużo gorsze rzeczy, o których Ola Kwaśniewska opowiedziała dopiero niedawno, gdy gościła u Żurnalisty.

"Samochód, którym odjeżdżaliśmy spod kościoła, słuchaj, nam tłum wyłamał lusterka. Nie mogliśmy przejechać. Potem nagle wszyscy mówili: "Mogliście się domyślić, że tak będzie". Nigdy wcześniej czegoś takiego nie widzieliśmy. Przed nami nie widziałam takich dantejskich scen pod kościołem" - wyznała niecały rok temu.

Kwaśniewska wyżaliła się wówczas również, że w kościele rozgościły się "jakieś kobitki", które tym samym zajęły miejsca zaproszonych gości, i to pomimo faktu, iż miały być wpuszczane tylko osoby z zaproszeniami. Koniec końców uznała jednak, że nawet owi nieproszeni goście byli jednak pozytywnie nastawieni.

Kwaśniewska i Badach świętują 10. rocznicę ślubu!

Od tego zacnego wydarzenia, które jeszcze długo było komentowane w mediach, minęło właśnie równe dziesięć lat!

Dzień po rocznicy ślubu Ola Kwaśniewska opublikowała sentymentalny post, w którym zamieściła dość sporo niepublikowanych dotąd zdjęć z wesela. Możemy zatem zobaczyć m.in. drugą suknię ślubną, w którą przebrała się po głównej uroczystości w kościele, a także gości weselnych, m.in. Borysa Szyca czy Natalię Kukulską.

"Nieśmiało nadmienię, że niepostrzeżenie stuknęło mi wczoraj 10 lat mariażu z tym ancymonem i licznik bije" - napisała w opisie.

Nie pozostaje nic innego, jak życzyć kolejnych szczęśliwych rocznic!

Zobacz też:

Ola Kwaśniewska nie ma łatwo! Pracowała przez 15 godzin

Tak mieszkają Ola Kwaśniewska i Kuba Badach

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Aleksandra Kwaśniewska | Kuba Badach

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy