Reklama
Reklama

Kukulska wspomina konflikt z Tomaszem Raczkiem. "Jak ktoś może pisać tak o dziecku?"

Natalia Kukulska (46 l.) była ostatnio gościnią w programie "Hejt Park", gdzie opowiedziała o przykrej sytuacji sprzed lat. Tomasz Raczek (65 l.) napisał na jej temat straszne słowa, mimo że była wtedy jeszcze małą dziewczynką. W jej obronie stanął jednak waleczny tata. "Jak można pisać tak o dziecku?" - wyznała na antenie.

Natalia Kukulska była ostatnio gościnią Tomasza Smokowskiego w programie "Hejt Park" na Kanale Sportowym. Piosenkarka została zapytana między innymi o repertuar, którego najbardziej nie lubi wykonywać.

Jedną ze znienawidzonych przez nią piosenek jest słynny przebój dla dzieci "Puszek Okruszek", który nagrała mając zaledwie kilka lat. 

Mimo to wciąż pojawiają się osoby, które proszą ją na koncertach właśnie o ten hit. Okazało się, że ma swoje sposoby na uciążliwych słuchaczy...

Reklama

Gdy pewien mężczyzna zaczął krzyczeć pod sceną: "Puszeeek! Puszeeek!", Natalia spontanicznie zdobyła się na ciętą ripostę.

Tomasz Raczek obraził Kukulską, gdy była dzieckiem

To jednak nie wszystko. Z piosenką wiąże się też przykra sytuacja z udziałem krytyka filmowego, Tomasza Raczka. Mężczyzna zażartował sobie z jej wyglądu, gdy była jeszcze dzieckiem.

Wokalistka była wtedy uroczą dziewczynką w kręconych włosach z dużymi okularami na nosie, ze względu na sporą wadę wzroku.

Kiedy dziennikarz sportowy nawiązał w "Hejt Parku" do jej wizerunku i zażartował z "najbardziej niewyjściowych okularów" z czasów Puszka Kłębuszka, piosenkarka mocno się obruszyła.

Przyznała, że temat wady wzroku jest dla niej bardzo niebezpieczny. Co takiego napisał o niej Raczek?

Gwiazda estrady przecinała wówczas na tym wydarzeniu wstęgę i mimo, że nie były to czasy portali plotkarskich, ta informacja do niej dotarła. Wtedy waleczny ojciec stanął w jej obronie. 

Przyznała jednak, że bardzo ceni publicystę, który później przeprosił ją za te słowa. 

Zobacz też:

Opener 2022. Damiano z Maneskin pocałował na scenie perkusistę i gitarzystę. "To dla was homofoby"

Teresa Lipowska wyznaje odważnie: "To już nie ten sam serial"

Po tekście Interii PIP interweniuje w sprawie Lisa

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Tomasz Raczek | Natalia Kukulska | Tomasz Smokowski | Hejt Park
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy