Reklama

Reklama

Reklama

Księżniczka Eugenia załamana! Księżna Kate musiała interweniować

Księżniczka Eugenia (32 l.) jest załamana i prosi księżną Kate (40 l.) o pomoc! Według doniesień zagranicznej prasy żona księcia Williama (39 l.) była bardzo zaskoczona wyznaniem kobiety. Co się stało na królewskim dworze?

Księżniczka Eugenia: problemy

Księżniczka Eugenia stara się żyć z dala od blasku fleszów i nie aspiruje do roli celebrytki. W Wielkiej Brytanii wzbudza co prawda zainteresowanie, ale nie tak duże jak jej kuzyni: książę William i książę Harry. Dzięki temu bez medialnej nagonki mogła wziąć ślub z ukochanym, którym jest Jack Brooksbank. Para stanęła na ślubnym kobiercu w 2018 roku, a trzy lata później małżonkowie na świecie powitali swojego pierwszego potomka, Augusta Filipa. 

Reklama

Młoda mama jednak musi mierzyć się z rozmaitymi problemami. Zagraniczna prasa donosi, że 32-latka zwróciła się o pomoc do samej księżnej Kate. Co się stało?

Księżniczka Eugenia prosi o pomoc księżną Kate. Co się stało?

Brytyjska prasa uważa, że obie panie nigdy nie darzyły się zbyt dużą sympatią. Teraz jednak księżniczka stanęła pod ścianą. Nie wiedząc do kogo zwrócić się ze swoimi osobistymi problemami, wybrała księżną Kate. Podobno problemem okazało się macierzyństwo. Eugenia nie mogła odnaleźć się w roli matki. Pomocną dłoń wyciągnęła do niej żona Williama!

Na początku księżna miała być mocno zdziwiona, ale stanęła na wysokości zadania i wsparła kuzynkę męża.

Księżniczka Eugenia: wiek, mąż, rodzina

Księżniczka Eugenia urodziła się w 1990 roku. Ma starszą siostrę Beatrycze. Jest córką księcia Andrzeja i księżnej Sary. Zajmuje 12. miejsce w linii sukcesji brytyjskiego tronu.

W 2012 roku ukończyła studia na kierunkach literatura angielska i historia sztuki na Uniwersytecie Newcastle.

Księżniczka od wielu lat była w związku z Jackiem Brooksbank'iem, którego poślubiła w 2018 roku. Trzy lata później została mamą i urodziła syna, Augusta Brooksbank'a.

Zobaczcie również:

Królowa Elżbieta II wraca do pracy po izolacji. Było nerwowo

Meghan Markle otrzymała ostateczny cios. Księżne Kate i Camilla dopięły swojego!

Daphne Joy gotowa na walentynki. Niedawno miała inny powód do świętowania!

Waldemar Kraska: Piąta fala w odwrocie. Nowych przypadków mniej niż tydzień temu


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Księżniczka Eugenia | Kate Middleton

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy