Reklama
Reklama

Księżniczka Charlotte skradła show. Robiła miny na zawodach pływackich

Księżniczka Charlotte towarzyszyła swoim rodzicom Williamowi i Kate podczas zawodów pływackich na Igrzyskach Wspólnoty Narodów 2022. Siedmiolatka wyznała, że jest zakochana w nowym sporcie.

Książę William i księżna Kate uczestniczyli w kolejnych dniach zmagań sportowców podczas trwających w Birmingham Igrzyskach Wspólnoty Narodów 2022. Na zawody pływackie zabrali córkę Charlotte. 

Księżniczka Charlotte skradła show. Robiła miny na zawodach pływackich

Księżniczka Charlotte, córka księcia Williama i Kate Middleton jest ogromną fanką sportu. Dzielnie dopingowała kobiecej drużynie futbolowej (Lwice zresztą odniosły sukces, zostając mistrzyniami Europy w piłce nożnej). Jak przyznał jej ojciec, książę William, jego córka jest świetna w strzelaniu bramek

Reklama

Charlotte wraz z rodzicami zasiadła na trybunach Sandwell Aquatics Center w Birmingham. Siedmiolatka skradła show. Wnuczka królowej Elżbiety II nie kryła swoich emocji podczas dopingowania sportowców. Na fotografiach, które obiegły już cały świat, widać, że Charlotte momentami jest podekscytowana, radosna a czasami też zniecierpliwiona. Przewróciła oczami na komentarz ojca i uśmiechnęła się, gdy brytyjski pływak Luke Turley ukończył bieg na 1500 metrów i zakwalifikował się do finału.

Tego dnia Charlotte miała też okazję kibicować drużynie hokeja na trawie oraz gimnastyczkom. 

Później Charlotte z rodzicami odwiedziła sportowców na warsztatach prowadzonych pod patronatem księżnej Kate i organizacji SportsAid, która pomaga uzdolnionym przyszłym olimpijczykom i paraolimpijczykom finansować ich trening.

Podczas rozmów ze sportowcami siedmioletnia księżniczka przyznała, że jej ulubionym sportem jest gimnastyka. Szef SportsAid relacjonował później przebieg spotkania i ujawnił, że ten właśnie sport najbardziej spodobał się księżniczce.

Zobacz też:

Książę William i księżniczka Charlotte we wspólnym nagraniu. Wideo hitem sieci

Niezwykła pasja brytyjskiej księżniczki Charlotte. "Jest w tym świetna"Księżniczka Charlotte już jest milionerką. To ikona stylu i... motor brytyjskiej gospodarki

***

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy