Reklama

Reklama

Reklama

​Księżniczka Beatrycze miała kłopoty na festiwalu Glastonbury

​Księżniczka Beatrycze, córka księcia Andrzej, który ostatnio nie ma dobrej passy i Sary Ferguson oraz wnuczka Elżbiety II, miała kłopoty na niezwykle popularnym brytyjskim festiwalu w Glastonbury. Nie mogła zapłacić za zakupy kartą bankową.

Księżniczka Beatrycze miała kłopoty na festiwalu Glastonbury


Księżniczka Beatrycze z Yorku (33 l.) i jej mąż Edoardo Mapelli Mozzi dołączyli do tłumu widzów podczas weekendowego festiwalu Glastonbury. Impreza po dwóch latach nieobecności z powodu pandemii koronawirusa wróciła do kalendarza muzycznego i cieszy się ogromną popularnością. Podczas festiwalu 

Jak donosi The Daily Star, księżniczka Beatrycze miała podczas imprezy pewne kłopoty z pieniędzmi. Ona i jej mąż zatrzymali się w Pony Bistro w Glastonbury, żeby kupić napoje i przekąski w tym popularnym lokalu, który szczyci się gwiazdka Michelin. Księżniczka próbowała za zakupy zapłacić kartą. Ta jednak trzykrotnie została odrzucona!

Reklama

Beatrycze nie jest jedyną członkinią rodziny królewskiej, która odwiedza popularne Glastonbury. Zarówno jej młodsza siostra księżniczka Eugenia, jak i książę Harry również brali udział w słynnym festiwalu w przeszłości. Co do księcia Williama, to zwierzał się on kiedyś, że wraz z Kate chcieliby kiedyś uczestniczyć w festiwalu. Jednak zaraz następca tronu i wnuk królowej Elżbiety II przyznał, że to nie jest najlepszy pomysł w jego przypadku. 

Przypomnijmy, że na tegorocznym festiwalu nie zabrakło gwiazd muzyki takich jak Billie Eilish, Kendrick Lamar czy Diana Ross. Wystąpili też Paul McCartney z  Bruce’em Springsteenem  i  Dave’em Grohlem z zespołu  Foo Fighters.

Zobacz też:

Antonina Turnau rusza z nowym biznesem. Marek Kondrat dumny z żony

Pogrzeb Tadeusza Gołębiewskiego. "Król hoteli" został pożegnany przez bliskich i celebrytów

Anna Dymna postawiona pod ścianą. Mąż oznajmił, że chce się wyprowadzić! "W życiu przychodzi taki moment"

***

pomponik.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy