Reklama
Reklama

​Księżniczka Aleksandra wyszła za mąż w spodniach. Kreacja może szokować

Księżniczka Aleksandra (31 l.) z Luksemburga, siódma w linii sukcesji i jej narzeczony, Nicholas Bagory powiedzieli sobie „tak” podczas cywilnej uroczystości w ratuszu w minioną sobotę. Panna młoda do ślubu poszła w spodniach i ponczo…

Księżniczka Aleksandra, jedyna córka Wielkiego Księcia Henryka i Wielkiej Księżnej Marii Teresy z Luksemburga w sobotę poślubiła swojego narzeczonego podczas skromnej uroczystości w luksemburskim ratuszu. 

Ślub księżniczki Aleksandry z Luksemburga

Ukochany 31-letniej księżniczki, siódmej w linii sukcesji, nie ma arystokratycznego rodowodu. 33-letni Nicolas Bagory urodził się i wychował w Bretanii we Francji. Studiował politologię i filologię klasyczną na Sorbonie, uzyskując, tytuł magistra, a obecnie zajmuje się  „tworzeniem projektów społecznych i kulturalnych”. 

Księżniczka na cywilną uroczystość w Ratuszu Miasta Luksemburg wybrała białą kreację, złożoną ze spodni, topu i narzutki, przypominającej w równym stopniu pelerynę, jak i ponczo. 

Reklama

Księżniczka Aleksandra i Nicolas Bagory planuja drugi ślub

Po krótkiej ceremonii państwo młodzi przyjmowali gratulacje i życzenia od tłumów Luksemburczyków zgromadzonych przed ratuszem, a następnie udali się do Pałacu Wielkiego Księcia, gdzie wieczorem odbędzie się kameralne przyjęcie dla najbliższych.

Na tym jednak nie koniec uroczystości. W najbliższą sobotę państwo młodzi będą ślubować sobie miłość w kościele Saint Trophyme w Bormes-les-Mimosas. Biorąc pod uwagę daleki od konserwatyzmu gust panny młodej, trudno się nie zastanawiać, jaką kreację wybierze na tę okazję. 

Jak oficjalnie poinformował Pałac Wielkiego Księcia, „obie rodziny łączą się w szczęściu z młodą parą, otaczając ich miłością i wsparciem”. 

Księżniczka Aleksandra: siódma w kolejce do luksemburskiego tronu

Aleksandra jest jedyną córką spośród czworga dzieci Wielkiego Księcia Henryka i Wielkiej Księżnej Marii Teresy. Obecnie zajmuje siódme miejsce w linii sukcesji do tronu, po starszym bracie, wielkim księciu Guillame, jego 2-letnim synu, księciu Karolu , jego młodszym, nowo narodzonym synu księciu François , drugim bracie,  Félixie, jego 8-letniej córce Księżniczka Amalia i sześcioletnim syn, księciu Liamie. Ale przed młodszym bratem, księciem Sebastianem. 

Zobacz też:

Tak wyglądał królewski ślub Elżbiety i Filipa! Robi wrażenie!

Księżniczka Iman wyszła za mąż. Ślub jak z bajki. Panna młoda miała na sobie kreację Diora

KRÓLEWSKI ŚLUB

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: ślub
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy