Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Księżna Meghan i książę Harry wyprowadzają się z Wielkiej Brytanii? Zaskakujące doniesienia

Wszystko wskazuje na to, że księżna Meghan i książę Harry planują wraz z synkiem Archiem już za parę miesięcy wyprawę do Afryki. Mówi się, że książęca para pozostanie tam na dłużej.

Poproszony o potwierdzenie tych informacji przez CNN pałac Buckingham nie zdementował doniesień. Wielu komentatorów przypuszcza, że Meghan, wyraźnie już rozdrażniona monotonią życia w rodzinie królewskiej i ciągłymi oficjalnymi występami, chce namówić księcia Harry’ego do dłuższego wyjazdu do Afryki, a być może przeprowadzki tam na kilka miesięcy każdego roku.

Reklama

Księżna Sussex ma duże szanse, aby przekonać męża. W mediach pojawiły się pogłoski, że para miałaby opuścić Frogmore Cottage na dwa lub trzy lata!

Nie tak dawno temu plotkowano o tym, że Harry chce wyjść z rodziny królewskiej, zrezygnować z książęcych tytułów i zająć się pracą charytatywną. Nie jest to nierealne. Pamiętajmy o tym, że ma na koncie miliony, które pozostawiła synom po sprawie rozwodowej księżna Diana.

Status celebryty zapewnia Harry’emu dostatnie życie niezależnie od członkostwa w rodzinie Windsorów. A szanse na brytyjską koronę ma przecież bardzo znikome...

Żona Harry’ego dzieli z nim pasję pomocy młodym ludziom, promowania edukacji kobiet i ochrony środowiska. Wyjazd do Afryki z dala od natarczywych paparazzich i nudnych oficjalnych imprez dałby Meghan szansę na normalne życie. Zapewne księżna Meghan i książę Harry wyjadą pierwszy raz, dopiero kiedy Archie skończy pół roku, czyli w październiku. Źródła w pałacu Buckingham dały do zrozumienia brytyjskiej gazecie "The Sunday Times", że ostateczna decyzja o wyjeździe Archiego jeszcze nie zapadła.

Jeśli chłopczyk będzie silny i zdrowy, towarzyszyć będzie rodzicom przynajmniej podczas części ich afrykańskiej podróży, która potrwa około dwóch tygodni.

Czytaj dalej na następnej stronie...

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje