Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Księżna Kate z dziećmi na meczu polo. Te zdjęcia nie uciszą plotek?

Księżna Kate (37 l.) zabrała George'a, Charlotte i Louisa na mecz polo, w którym zagrał książę William (37 l.). Nie zabrakło tam również Meghan (37 l.). Księżna Sussexu pojawiła się w polo klubie razem z synem Archiem. Jednak można odnieść wrażenie, że ona i Kate unikały się...

Księżna Kate od czasu do czasu zabiera dzieci na publiczne wyjścia. Ostatnio cała trójka towarzyszyła jej podczas meczu polo, w którym zagrali książę William i książę Harry. 

Reklama

Najwięcej uwagi wymagał oczywiście najmłodszy Louis. Widać, że przy mamie czuje się najlepiej i to właśnie u niej na rękach spędził większość czasu. Z kolei starsi George i Charlotte bawili się razem i kibicowali tacie. 

Na meczu nie zabrakło również Meghan, która zabrała ze sobą Archiego. Troskliwie zajmowała się synkiem i kurczowo tuliła go w ramionach. 

Natomiast ze zdjęć nie wynika, żeby Kate i Meghan podczas przecież tego wspólnego wyjścia spędzały ze sobą czas. Udało się uchwycić je obie tylko na jednej fotografii. To na pewno nie uciszy plotek o rzekomych napiętych relacjach między księżnymi...

***
Zobacz więcej materiałów:


pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: księżna Kate

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje