Przejdź na stronę główną Interia.pl
Przejdź na stronę główną Interia.pl

Księżna Kate wywołała skandal na dworze? Miała skłócić się z przyjaciółką

Skandal na brytyjskim dworze. Jak donoszą zagraniczne media, Kate (37 l.) miała posunąć się do czegoś zaskakującego. Podobno chce zaszkodzić byłej przyjaciółce...

O konflikcie Kate i Meghan media rozpisują się już od kilku dobrych miesięcy. Podobno panie wybitnie za sobą nie przepadają. Oczywiście nikt tego oficjalnie nie potwierdził, ale eksperci i osoby z kręgu rodziny królewskiej nie mają wątpliwości - księżne nie tylko nie mają szans zaprzyjaźnić się ze sobą, ale ponoć za ich sprawą pokłócili się William i Harry. 

Reklama

Teraz okazuje się, że Meghan nie jest jedyną osobą, z którą miała skonfliktować się Kate. Jak twierdzi "The Sun", księżna Cambridge pokłóciła się ze swoją wieloletnią przyjaciółką, Rose Hanbury. Jeszcze niedawno chętnie się spotykały, lecz kontakt się urwał. 

"Były naprawdę blisko, ale teraz sytuacja między nimi jest napięta. Nikt nie rozumie, jak do tego doszło. Przez lata ich losy ciągle się splatały" - opowiada informator. 

Co więcej, doszło do małego skandalu. Podobno Kate chce usunąć Rose i jej męża z kręgu londyńskiej elity. Sytuację ma próbować załagodzić William, lecz jak na razie bez skutku...

***
Zobacz więcej materiałów:

Dowiedz się więcej na temat: księżna Kate

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje