Reklama
Reklama

Księżna Kate usiadła z dala od księcia Williama podczas spotkania w Królewskim Ogrodzie Botaniczny! Jednak kryzys?

Księżna Kate i książę William pojawili się w Królewskim Ogrodzie Botanicznym, by spotkać się z dziećmi z The Heathlands School.  Uwagę zgromadzonych osób zwróciło niecodzienne zachowanie pary, co tylko podsyciło plotki o ich małżeńskim kryzysie!  

Księżna Cambridge razem z Williamem zorganizowali spotkanie w Królewskim Ogrodzie Botanicznym z dziećmi z The Heathlands School. Para odpowiadała na pytania dzieciaków i dzieliła się z nimi życiowymi mądrościami. 

Podczas oficjalnego spotkania, jak zwykle obecni byli fotoreporterzy, którzy zwrócili uwagę na coś dość nietypowego. Kate i William, mimo że byli na wspólnym spotkaniu, siedzieli daleko od siebie. 

To tylko utwierdziło wszystkich w przekonaniu, że plotki o ich kryzysie są prawdą. Mina Williama faktycznie była nietęga. 

Reklama

Księżna Kate i William przechodzą kryzys?

Od jakiegoś czasu plotkuje się, że ich małżeństwo zmaga się z kryzysem, czego dowodem miało być nagranie jednej z tiktokerek. Dziewczyna udostępniła nagranie z premiery filmu Bonda "Nie czas umierać", na którym widać, jak Kate odpycha Williama. 

Myślicie, że najnowsze zdjęcia, na których księżna Cambridge i książę William siedzą na dwóch krańcach stołu, może świadczyć o kłopotach w ich związku? 

***
Zobacz więcej materiałów wideo:

Więcej  newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym Instagramie: https://www.instagram.com/pomponik.pl/

Dagmara Kaźmierska pokazała zdjęcie z młodości. Jak nie ona

Maja Hyży kusi w koronkowej bieliźnie


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kate Middleton | Książę William
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy