Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Księżna Kate szykuje się do porodu! To już?!

Księżna Kate (36 l.) i książę William (35 l.) już odliczają dni do przyjścia na świat ich trzeciego dziecka. Jak się okazuje, nie zostało ich zbyt wiele!

To chyba jedna z najbardziej śledzonych ciąż na całym świecie. Kiedy Pałac Kensington 4 września 2017 roku oficjalnie ogłosił radosną nowinę, cieszyła się cała Wielka Brytania.

Reklama

Książę Jerzy (4 l.) i księżniczka Karolina (2 l.) już niedługo będą mogli powitać rodzeństwo, zwłaszcza że nerwowe przygotowania do porodu już trwają!

Szpital, w którym ma rodzić Kate, jest już gotowy na powitanie na świecie nowego członka rodziny królewskiej. W mediach nie brakuje spekulacji co do płci i imienia dziecka, a także dokładnej daty porodu.

Mówi się, że jeżeli na świat przyjdzie chłopiec, to otrzyma imię Albert, a jeżeli dziewczynka - to Mary. Jednak najwięcej kontrowersji budzi termin porodu, bo według najbliższych obliczeń księżna Kate urodzi 20 lub 21 kwietnia.

Nic więc dziwnego w tym, że Brytyjczycy z takim zainteresowaniem śledzą ciążę swojej ulubionej księżnej, bo rozwiązanie tuż-tuż! 

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: księżna Kate

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje