Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Księżna Kate czuwa przy siostrze! Opuści ważną uroczystość!

Jeszcze niedawno Brytyjczycy świętowali ślub księcia Harry’ego (33 l.) i księżnej Meghan (36 l.), a już rozpoczęły się przygotowania do kolejnego ślubu. Sakramentalne „tak” powiedzą sobie księżniczka Eugenia i jej narzeczony Jack Brooksbank. Jednak na tej uroczystości zabraknie samej księżnej Kate (36 l.)!

Ślub księżniczki Eugenii z Yorku i jej narzeczonego ponoć odbędzie się 12 października 2018 roku, w kaplicy św. Jerzego w zamku Windsor. Oczywiście obecna będzie cała rodzina królewska, prócz... księżnej Kate.

Wiadomość ta wzbudziła wiele emocji w brytyjskich mediach. Powód nieobecności Kate jest bardzo poważny. Będzie ona wówczas czuwać nad swoją siostrą, Pippą (34 l.), która wtedy będzie już w zaawansowanej ciąży i lada chwila będzie mogła urodzić.

Termin porodu Pippa ma wyznaczony właśnie na pierwszą połowę października, więc to zrozumiałe, że pragnie mieć wówczas siostrę przy sobie. Niewykluczone, że ślub i poród zbiegną się ze sobą w czasie, a wtedy Brytyjczycy będą mieli nie jeden, a dwa powody do świętowania.

Reklama

Mimo tego, że Pippa nie jest księżną i nie należy do rodziny królewskiej, to media i poddani pokochali ją, gdy Kate została żoną Williama. Nic więc dziwnego, że z zapartym tchem śledzą jej ciążę i czekają, aż maleństwo pojawi się na świecie.

Jednak z całej tej sytuacji chyba nie cieszy się zbytnio sama księżniczka Eugenia, która i tak już musiała się pogodzić ze swoją pozycją w rodzinie królewskiej. Media nie interesują się nią specjalnie, a całą uwagę kradnie oczywiście Kate, a teraz także i Meghan.

Jeżeli w dniu swojego ślubu musiałaby konkurować o uwagę mediów z ciężarną siostrą księżnej Kate, to byłby to dla niej prawdziwy cios. 

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: księżna Kate

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje