Reklama
Reklama
Tylko u nas

Książkiewicz wyjawiła prawdę na temat trudnej młodości. Dziś zwraca uwagę na jedno [POMPONIK EXCLUSIVE]

Weronika Książkiewicz otworzyła się przed Pomponikiem podczas premiery najnowszego filmu Sary Bustamante-Drozdek. Jak wyznała, poruszany na ekranie temat jest jej bliski, ponieważ sama należała do... trudnej młodzieży. Oto szczegóły.

Weronika Książkiewicz wyznała, jaką była nastolatką

Weronika Książkiewicz jest jedną z gwiazd produkcji filmu reżyserii Sary Bustamante-Drozdek. Na premierze filmu aktorka postanowiła się uzewnętrznić i w rozmowie z nami wprost wyznała, że nie należała do najłatwiejszej młodzieży. Jej wychowanie było niemałym wyzwaniem.

"Ja sama nastolatką byłam i to niełatwą. No i tym razem zobaczyłam jak to jest od drugiej strony - rodzica. Mówi się, że młodzież jest trudna... Młodzież jest jaka jest, a świat, którym my żyjemy teraz jest coraz trudniejszy do opanowania, zrozumienia, do życia w tym świecie. Stąd bywają trudne sytuacje. Najważniejsze to rozmawiać z dzieckiem [...] i dzięki temu, naprawdę bliskiej więzi z rodzicem, można uniknąć wielu niepotrzebnych sytuacji" - zdradziła gwiazda.

Reklama

Weronika Książkiewicz o nauce na błędach i kontaktach z rodziną

Weronika Książkiewicz zauważyła, że z drugiej strony ważna jest nauka na własnych błędach. Warto dać pociechom przestrzeń na ich popełnianie. Jeśli w rodzinie są dobre kontakty, nawet one posłużą jako dobra lekcja i będą częścią szkoły dorastania.

"Najważniejszy jest dobry kontakt z rodzicem. Doświadczenie starszych, trzeba czasami ich posłuchać. To musi być naprawdę mocna więź zbudowana [...] żeby każdy potrafił się otworzyć" - wyjaśniła aktorka.

Książkiewicz niestety sama nie miała tak kolorowej sytuacji rodzinnej. Choć próbowała stworzyć w młodości więzi, przeszła trudny czas. 

"Końcowo wyrosłam na ludzi, natomiast nie był to dla mnie łatwy okres w życiu" - podsumowała gwiazda.

Charyzmatyczna Książkiewicz od lat jest na językach

Weronika Książkiewicz od lat jest uznawana za bardzo charyzmatyczną i charakterną osobę. Widać to nie tylko po jej historiach o młodych latach, ale również... w kontaktach z mężczyznami. 

Już kilkanaście lat temu Weronika miała opinię kobiety, która zmienia mężczyzn jak rękawiczki. "Życie na gorąco", powołując się na anonimowych znajomych aktorki, sugerowało, że Weronika "uwielbia facetów i widuje się z najrozmaitszymi kandydatami na "tego jedynego". 

"Jest kapryśna, zmienna, kochliwa. Wybiera różnie: misiowatych, czułych i opiekuńczych blondynów... i czupurnych, młodziutkich brunetów" - tłumaczył tygodnik.

Weronika Książkiewicz jest w związku? Aktorka chroni swoją prywatność

Weronika rzeczywiście wiele razy wpadła na nieodpowiednich mężczyzn i miała złamane serce. Doszło nawet do tego, że przestała szukać miłości. 

Czytaj więcej: Związki Książkiewicz były katastrofą. Nawet gdy zostawił ją ojciec dziecka, nie przestała tracić nadziei na miłość

"Nie myślę o facetach. Całą swoją uwagę skupiam na synku i pracy. Chcę, by Borys miał dom pełen miłości i spełnioną mamę. To są moje priorytety" - zwierzała się "Faktowi". 

Dziś aktorka nie mówi o prywatnych sprawach, więc nie wiadomo, czy w jej życiu jest jakiś mężczyzna. Na początku 2023 roku co prawda plotkowano, że widuje się z Michałem Żurawskim, ale podsumowała to dwoma słowami: "To bzdura". 

Czytaj też:

Klaudia Halejcio wyjdzie za mąż? Już pokazała suknię ślubną

Weronika Książkiewicz przeżyła fatalny moment w życiu. Dzisiaj odnalazła nową miłość

Weronika Książkiewicz o ostrych scenach, które musi grać. "Ciało to moje narzędzie pracy"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Weronika Książkiewicz
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy