Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Książę William: Mój syn jest za bardzo rozpieszczony

Książę George (3 l.) z okazji urodzin został obsypany prezentami!

Wydaje się, że nie tak dawno cały świat czekał z zapartym tchem, by dzień po narodzinach 22 lipca, po raz pierwszy zobaczyć małego George’a pod londyńską kliniką Lindo w Szpitalu Św. Marii, gdzie przyszedł na świat.

Reklama

Tymczasem brytyjski książę, trzeci w kolejce kandydat do tronu, już skończył 3 lata! Rodzice, księżna Kate i książę William, przygotowali dla niego z tej okazji skromne przyjęcie tylko dla najbliższych w posiadłości Anmer Hall w Norfolk,w której mieszkają na co dzień z dziećmi, odkąd ją dostali w prezencie od królowej Elżbiety II.

Był tort, gry i zabawy dla dzieci, i oczywiście masa prezentów. Z czego wcale nie jest zadowolony tata malucha. Zapytany dwa dni po przyjęciu, jakie podarunki dostał mały jubilat na urodziny, książę William nie chciał zdradzić. Ale zaraz potem dodał: "Na pewno dostał za dużo. Jest za bardzo rozpieszczony" - skwitował.

Rodzina Windsorów, by uczcić trzecie urodziny księcia George’a, zdecydowała się opublikować cztery nowe zdjęcia malucha. Zwykle wybierają te zrobione przez księżną Kate, której pasją jest fotografowanie. Ale tym razem postanowili zatrudnić profesjonalistę Matta Porteousa.

Sesja zdjęciowa odbyła się w ogrodzie posiadłości Anmer Hall. George pozował na huśtawce, na której wyrzeźbione są imionami jego rodziców. Na jednym ze zdjęć towarzyszy mu ulubiony pupil pary książęcej - spaniel Lupo. Ta ostatnia fotografiawywołała burzę w WielkiejBrytanii.

Internauci skrytykowali, że książę karmi psa lodami, choć to może czworonogowi zaszkodzić. Rzecznik prasowy dworu królewskiegouspokaja jednak, że pies słodkości nie zjadł, książę jedynie mu je pokazywał.

Dowiedz się więcej na temat: książę William

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje