Przejdź na stronę główną Interia.pl
Przejdź na stronę główną Interia.pl

Książę William ma na koncie gorący romans. To ona skradła jego serce jeszcze przed Kate

Fani brytyjskiej rodziny królewskiej zapewne doskonale wiedzą, że Kate (37 l.) nie była pierwszą miłością Williama (36 l.). Książę spotykał się wcześniej z innymi kobietami, a jedna z nich szczególnie zawróciła mu w głowie. Przeżył gorący romans, a podczas studiów usychał z tęsknoty za ukochaną. Wtedy do akcji wkroczyła Kate...

Zanim poznał Kate, kojarzony był z Olivią Hunt, Carly Massy-Birch, Jessicą Craig, Natalie Hicks-Loebbecke, Daviną Duckworth-Chad i Rose Farquhar. Ale prawdziwie gorący romans połączył księcia Williama z Arabellą Musgrave. 

Reklama

Nie była arystokratką, ale należała do paczki znajomych Williama i Harry'ego. Między nią a księciem zaiskrzyło na imprezie u znajomego. "Tańczyli i pili do samego rana, a kiedy Arabella szła spać, książę cicho wymknął się za nią. To był początek namiętnego romansu" - relacjonowała w swojej książce Katie Nicholl.

Swoje błogosławieństwo miał im dać sam książę Karol! Zostali parą, ale ich uczucie zostało wystawione na próbę. William wyjechał do szkoły w St Andrews i nie mogli spędzać ze sobą tyle czasu, ile chcieli. Nie chcieli jednak z siebie rezygnować i starszy syn Karola i Diany wracał co piątek do domu, by spotkać się z ukochaną. Podobno rozważał nawet rzucenie studiów, żeby być z Arabellą! 

I w tym momencie do gry weszła Kate. Ona i książę mieszkali w tym samym akademiku i często to się widywali. Podobno to ona pocieszała stęsknionego Williama i namówiła go, by nie rezygnował z nauki. A dalszą część tej historii wszyscy znamy...

***

Zobacz więcej materiałów:

Dowiedz się więcej na temat: książę Willliam

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje