Reklama
Reklama

Książę Karol tęskni za Meghan Markle? Dowód widać na zdjęciu!

Meghan Markle (40 l.) kilka lat temu pojawiła się w rodzinie królewskiej i narobiła niezłego zamieszania. Już od samego początku plotkowano, że Amerykanka i rozwódka nie jest dobrą partią dla księcia. Wychodzi jednak na to, że mimo wszystkich doniesień medialnych o kryzysach wśród royalsów, książę Karol darzy Meghan Markle dużą sympatią...

Meghan Markle kilka lat temu została żoną księcia Harry’ego i ostro namieszała w rodzinie królewskiej. Początkowo jednak royalsi obdarzyli ją dużym kredytem zaufania. Plotkowano wówczas, że cieszę się, iż niepokorny Harry w końcu znalazł swoją miłość.

Książę Karol również patrzył przychylnym okiem na swoją przyszłą synową. Największym wyrazem sympatii było w końcu to, że zgodził się zaprowadzić Markle do ołtarza. Później sytuacja nieco się skomplikowała.

Reklama

Książę Harry i Meghan Markle postanowili porzucić sprawowanie obowiązków królewskich i przeprowadzić się do Stanów Zjednoczonych, gdzie mieszkają z dwójką swoich pociech. Udzielili również szokującego wywiadu Oprah, w którym obsmarowali niemalże wszystkich royalsów.

Po "megxicie" królowa Elżbieta II usunęła portret wnuka z żoną z pałacu, a członkowie rodziny królewskiej właściwie przestali wypowiadać się na temat Meghan i Harry’ego. Teraz okazuje się jednak, że nie wszyscy postanowili ich skreślić.

Książę Karol tęskni za Meghan Markle?

Księżna Camila z okazji Dnia Kobiet zaprosiła do Clarence House trzy wioślarki, które w rekordowym czasie przepłynęły Atlantyk. Zdjęcia ze spotkania trafiły do sieci, a na kilku z nich można było dostrzec pokaźną kolekcję zdjęć.

Wśród nich można dostrzec zdjęcie księcia Karola, który prowadzi do ołtarza Meghan Markle. Czarno-biała fotografia stała na przodzie, tuż przed portretem księcia Harry’ego z młodości. W salonie Clarence House nie brakuje wielu pamiątkowych kadrów.

Trzeba jednak przyznać, że obecność Meghan wśród nich wydaje się symboliczna i sugerować, że może nie wszystkie mosty zostały jeszcze spalone.

Zobacz też:

Meghan Markle: kulisy jej batalii z rodziną. Teraz wyszło na jaw!

Królowa Elżbieta II ma jedno marzenie! Tylko to daje jej jeszcze nadzieję

Aktor z serialu "Emily w Paryżu" pomaga Ukraińcom! Przyleciał do Polski

Pomagamy Ukrainie. Ty też możesz

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Meghan Markle | Król Karol III
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy