Reklama
Reklama

Książę Karol ma nieślubnego syna? Mężczyzna żąda uznania przez rodzinę królewską!

Simon Dorante-Day (55 l.), mężczyzna utrzymujący że jest nieślubnym dzieckiem księcia Karola i Camilli Parker-Bowles, zażądał od rodziny królewskiej potwierdzenia, że jest on dziedzicem tronu. Mężczyzna ujawnił dowody, które według niego dowodzą jego spokrewnienia z następcą tronu.

Inżynier Simon Dorante-Day pochodzi z Queensland. Mężczyzna od wielu lat walczy o to, by udowodnić, że jest nieślubnym dzieckiem księcia Karola. Mężczyzna utrzymuje, że jest owocem romansu dziedzica brytyjskiego tronu i Camilii, gdy ci byli jeszcze nastolatkami. 

Nieślubny syn księcia Karola: Kim jest?

Urodził się w kwietniu 1966 roku, w Gosport niedaleko Portsmouth. Dorante-Day twierdzi, że jego przybrana babcia w 1998 roku powiedziała mu, że księżna Kornwalii jest jego matką.

Od tego momentu Simon jest przekonany, iż należy do królewskiej rodziny. Uważa, że dowody potwierdzające królewskie pochodzenie, ma wypisane na twarzy. "Kości policzkowe i zęby przypominające te Windsorskie" oraz "włosy w stylu Camilli" są według niego wystarczające, by móc potwierdzić jego teorię.

Reklama

Simon Dorante-Day już wiele razy dawał do zrozumienia królewskiej rodzinie, że chciałby, aby ta wykonała z nim test DNA. W tej sprawie napisał do dziedzica tronu brytyjskiego w 2012 roku. Inżynier z Queensland twierdzi, że został poczęty wiele lat przed oficjalnym związkiem Camilli i księcia Karola. Według niego, para zbliżyła się do siebie już w 1965 roku, po pogrzebie Winstona Churchilla. 

Simon Dorante-Day i jego powiązania z Windsorami

Mężczyzna w wielu wywiadach dla zagranicznych mediów opowiadał, że jego przybrani dziadkowie Winifred i Ernest Bowlden pracowali dla królowej Elżbiety II i zmarłego już księcia Filipa. Inżynier z Wielkiej Brytanii nie tylko utrzymuje, że jego dziadek był prywatnym kucharzem i ogrodnikiem królewskiej pary, ale również dodał, że otrzymał on od księcia specjalne wyróżnienie za pracę - "Imperial Service Award". 

Według portalu Dailymail, mężczyzna twierdzi, że księżna Camilla wykorzystała swoje koneksje, by utrzymać w tajemnicy istnienie nieślubnego dziecka dziedzica Windsorów. Powiedział również, że rodzina królewska ustaliła z jego przyszywanym dziadkiem, iż ten adoptuje chłopca, gdy stanie się "za stary" by móc go ukrywać w zamku. 

Inżynier utrzymuje że jego teoria jest prawdziwa, gdyż kilka miesięcy przed jego urodzeniem Camilla zniknęła ze sceny medialnej na co najmniej dziewięć miesięcy, a Karol został wysłany do Australii.

Batalia domniemanego syna księcia Walii

55-letni mężczyzna posiada własną stronę na Facebooku, na której zamieszcza wszystkie dowody świadczące o prawdziwości jego teorii, jak i materiały medialne poruszające ten temat. Mężczyzna ostatnio opublikował zdjęcie swojego 14-letniego syna, twierdząc, że jest żywą kopią młodej Elżbiety II. 

Zestawienie zdjęć syna Dorante z monarchinią to nie jedyne porównanie, jakiego dokonał mężczyzna, aby udowodnić, że ma rację. Profil inżyniera na Facebooku obfituje w fotografię jego oraz członków rodziny królewskiej zestawionych obok siebie. Takim sposobem mężczyzna chce uwypuklić podobieństwa w ich wyglądzie.

Czy wy też dostrzegacie to podobieństwo? Simon Dorante-Day faktycznie może być synem księcia Karola?

***

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Król Karol III | Camilla Parker Bowles | romans
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy