Reklama

Reklama

Reklama

Książę Harry zaszalał w nocnym klubie w Las Vegas. Aż zapomniał majtek...

Książę Harry (37 l.) znów jest na ustach fanów. Zagraniczne tabloidy donoszą o skandalu z udziałem byłego royalsa. Sprawa dotyczy pamiętnych urodzin wnuka królowej Elżbiety II, które miały miejsce kilka lat temu. Na hucznej zabawie mąż Meghan Markle zgubił... majtki, w których posiadaniu jest pewna striptizerka. Tancerka postanowiła zarobić na niechlubnej zgubie 37-latka i bokserki wystawiła na aukcję!

Książę Harry miał przez chwilę spokój od doniesień medialnych na temat jego wyczynów, gdyż uwaga prasy była skupiona na księciu Williamie. Ostatnio mieszkańcy Wielkiej Brytanii żyli plotkami na temat rzekomej zdrady, której w przeszłości miał się dopuścić pierworodny syn księcia Karola, a także informacjami na temat jego domniemanych preferencji seksualnych.

Reklama

Te informacje nieco ucichły, a dziennikarze i publika przypomniała sobie o 37-latku.

Teraz tematem numer jeden w zagranicznych tabloidach jest wydarzenie, które miało miejsce w 2012 roku. Dziennikarze przypomnieli sobie o pamiętnych urodzinach księcia. Wnuk królowej Elżbiety II udał się do znanego w Stanach Zjednoczonych klubu "Larry’ego Flynta", a tam mocno popłynął.

Pikanterii sprawie dodają wspomnienia pewnej striptizerki, która opowiedziała, co 37-latek wyprawiał!

Książę Harry zaszalał w nocnym klubie w Las Vegas. Aż zapomniał majtek

Prasa przypomniała sobie o skandalu z udziałem Harry'ego z 2012 roku. To właśnie wtedy ex roylas postanowił wyprawić huczne urodziny. Za miejsce docelowe spotkania obrał klub ze striptizem w USA. Podczas hulanek postanowił się przebrać i zdjął majtki. Jego bielizna zaginęła i trafiła do rąk tancerki, Carrie Royale. Ta postanowiła wykorzystać mało higieniczną pamiątkę po 37-latku i wystawiła ją na aukcję.

Bieliznę można wylicytować do 30 września, ale już teraz kwota za te majtki jest zawrotna. Właściciel klubu z San Diego zaoferował za nie aż 250 tys. dolarów. Portal "TMZ" napisał, że mężczyzna chce zbudować świątynie, w której głównym eksponatem będą bokserki wnuka królowej Elżbiety II. Szacuje się, że "zguba" może ostatecznie zostać wylicytowana za około 1 mln dolarów.

Myślicie, że Meghan będzie dumna z dawnych poczynań małżonka?

Zobaczcie również:

Książę Harry przyłapany z inną! To piękna blondynka

Królowa Elżbieta II krytykuje dom księcia Williama i księżnej Kate. To jej się nie spodobało!

Pracownicy Pałacu mieli ostrzegać Harrego przed Meghan Markle? "To się skończy łzami"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Książę Harry

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy