Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Książę Harry ostentacyjnie ignoruje Meghan Markle? Zaskakujące wideo obiegło sieć

Harry (34 l.) i Meghan (37 l.) zmagają się z pierwszym kryzysem małżeńskim? Niektórzy mogą wysnuć właśnie taki wniosek po obejrzeniu nagrania z ukrycia z księciem i księżną Sussexu w rolach głównych.

Harry i Meghan wydają się być parą idealną. Na zdjęciach są uśmiechnięci, wpatrzeni w siebie, najczęściej przytuleni. Publicznie zachowują się zgoła inaczej niż Kate i William, którzy raczej starają się zachować dystans i nieczęsto pozwalają sobie na jakiekolwiek czułości. 

Reklama

Niektórzy mogą zastanawiać się, czy gdy światła kamer gasną, a w pobliżu nie ma fotoreporterów, książę i księżna Sussexu raczą się taką samą serdecznością wobec siebie. Niektórzy twierdzą, że nie. Potwierdzeniem ich teorii miałoby być wideo, które właśnie wyciekło do sieci. 

Na filmiku widzimy książęcą parę podczas meczu baseballu. W pewnym momencie Meghan nachyla się do męża i chce mu coś powiedzieć, lecz ten ewidentnie ją ignoruje. To wystarczyło internautom, by snuć domysły. "Oczywiście, że Harry ją ignoruje, nie kocha jej", "Rozwód to kwestia czasu" - pisali komentujący.

Rzeczywiście można wyciągać tak daleko idące wnioski na podstawie jednego nagrania?

***
Zobacz więcej materiałów:


Dowiedz się więcej na temat: Książę Harry i Meghan Markle

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje