Reklama

Reklama

Reklama

Książę Harry i Meghan Markle z dziećmi wylądowali w Wielkiej Brytanii! Pojawią się na jubileuszu królowej...

Książę Harry (37 l.) i Meghan Markle (40 l.) właśnie wylądowali na lotnisku w Wielkiej Brytanii. Jak donoszą zagraniczne media para przyleciała na platynowy jubileusz królowej Elżbiety II i weźmie udział w obchodach celebrujących jej 70. rocznicę zasiadania na tronie. Prasa donosi również, że w podróży towarzyszą im pociechy.

Meghan Markle i książę Harry niemalże od samego początku wywołują wielkie emocje. Prawdziwą bombę zrzucili jednak w 2020 roku, kiedy to poinformowali, że rezygnują z pełnienia obowiązków królewskich i wyjeżdżają do Stanów Zjednoczonych.

Sussexowie od lat wywołują wiele emocji...

Nie da się ukryć jednak, że ich odejście nie było zbyt pokojowe. Tuż po przeprowadzce do Ameryki, para zdecydowała się na udzielenie sensacyjnego wywiadu Oprah, w którym to obsmarowała niemalże wszystkich członków rodziny królewskiej.

Reklama

To właśnie wtedy pojawiły się zarzuty o rasizm wśród royalsów, a także wyszło na jaw to, jak rzekomo potwornie miała zostać potraktowana Meghan przez krewnych księcia Harry’ego. Mimo że para zapowiadała, że przeprowadzka związana jest z próbą utrzymania życia z dala od blasku kamer, to szybko wyszło na jaw, że mają jednak ochotę na nieco sensacji.

Meghan nie wytrzymała długo braku atencji, bo jakiś czas później przyjęła zaproszenie do show Ellen DeGeneress, w którym to wygłupiała się przed kamerami i pokazywała, jak jej synek Archie bawi się z kurami.

Okazało się również, że Sussexowie nie odnieśli również spektakularnego sukcesu w swoich biznesowych planach. Ich serial animowany "Pearl" nie zostanie wyemitowany na popularnej platformie streamingowej, a producenci nie zabiegają szczególnie o współpracę z Meghan Markle.

Książę Harry i Meghan Markle w Wielkiej Brytanii

Wszystko wskazuje jednak na to, że wbrew plotkom - książę Harry, Meghan i ich pociechy pojawią się na obchodach platynowego jubileuszu królowej Elżbiety II. "Page Six" donosi, że Sussexowie dzisiaj po południu wylądowali na londyńskim lotnisku.

Warto wspomnieć, że będzie to pierwsze spotkanie królowej Elzbiety II ze swoją prawnuczką Lilibet. Monarchini nie miała jeszcze okazji poznać rocznej córeczki Meghan Markle i księcia Harry’ego. Nie da się ukryć, że to spore zaskoczenie. Do tej pory w Wielkiej Brytanii pojawił się tylko książę Harry. Spekulowano także, że para nie pojawi się podczas wizyty z dziećmi.

Tabloid poinformował również, że Sussexowie nie dołączą do królowej, księcia Karola, księcia Williama i jego żony podczas oficjalnego wystąpienia i sesji zdjęciowej na słynnym balkonie w Pałacu Buckingham.

Zobacz też:

Królowa Elżbieta II przeżyła chwile grozy! Szokujące sceny tuż przed jubileuszem!

Katarzyna Cichopek pokazała wyjątkowe zdjęcie z okazji Dnia Dziecka! Pozuje z wyjątkowym mężczyzną...

Jennifer Lopez odsłania boskie kształty w skąpym bikini! Fanom aż odebrało mowę!

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Książę Harry | Meghan Markle | Królowa Elżbieta II

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy