Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Książę Harry doprowadził Meghan do łez? Nagranie trafiło do sieci!

Do sieci trafiło zaskakujące nagranie, na którym widać księcia Harry'ego (34 l.), który dość obcesowo odnosi się do żony. Baczni obserwatorzy zauważyli, że Meghan Markle (37 l.) nie potrafiła powstrzymać się od płaczu...

Księżna Meghan i książę Harry podczas obchodów Trooping The Colour po raz pierwszy pojawili się wspólnie od czasu narodzin ich synka. 

Wygląd księżnej Sussex było oczywiście  szeroko komentowany przez media. Liczba atrakcji podczas święta sprawiły zapewne, że wielu umknęło zaskakujące zachowanie Harry'ego na balkonie Pałacu Buckhingham. 

Jeden z reporterów nagrał bowiem dość nieprzyjemną sytuację, do której wówczas doszło.

Księżna sprawiała wrażenie mocno rozkojarzonej. Ciągle odwracała się w stronę męża, który jednak konwersował z kimś innym. W pewnym momencie Harry postanowił ją przywołać do porządku.

"Odwróć się!" - stanowczo zwrócił jej uwagę.

Meghan od razu posłuchała, ale minę miała nietęgą. Widać, że mocno ją to zdenerwowało. Najwyraźnej Amerykanka nie przywykła do słuchania rozkazów męża.  

Reklama

"Wyglądała, jakby starała się nie rozpłakać. To był drugi raz, kiedy odwróciła się po tym, jak zobaczyła jego surowe spojrzenie mówiące jakby: 'Stop!'", "Meghan nadal nie przestrzega protokołu, Harry musiał ją poprawić i powiedzieć jej, żeby stanęła twarzą do przodu… W końcu odwróciła się i wyglądała, jakby miała zacząć płakać" - komentują brytyjskie media. 

Nagranie oczywiście robi furorę w sieci. 

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Meghan Markle

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje