Reklama

Reklama

Ksiądz z "Rancza" już po ślubie. Świeżo upieczona żona Mateusza Rusina pochwaliła się zmianą stanu cywilnego!

Mateusz Rusin zaskarbił sobie sympatię widzów rolą troskliwego młodego księdza w serialu "Ranczo". Przystojny 34-latek właśnie stanął na ślubnym kobiercu. Poślubił Polę Sawicką. Kim jest wybranka aktora?

Mateusz Rusin to polski aktor znany głównie z serialu "Ranczo", gdzie wcielał się w postać duchownego asystującego biskupowi Sądeckiemu. Dzięki swojej kreacji zdobył uznanie widzów. Temperament jego postaci, tak różny od proboszcza, którego grał Cezary Żak, sprawił, że Rusin na długo zapadł w pamięć. Aktor ma jednak na koncie wiele innych ról. Zagrał też w serialach "Czas honoru", Belle Epoque", "Ojciec Mateusz", "Mecenas Porada", czy jako Jarek Maciejewski w "Przyjaciółkach". 

Reklama

Mateusz Rusin, czyli ksiądz z "Rancza", już po ślubie

Mateusz Rusin, którego można spotkać również na deskach Teatru Narodowego, właśnie zmienił stan cywilny. 15 listopada aktor poślubił przepiękną blondynkę. To Pola Sawicka. Z jej profilu w sieci można dowiedzieć się nowo poślubiona żona aktora jest absolwentką prestiżowego stołecznego liceum im. Narcyzy Żmichowskiej. Uczyła się na SGGW, Uniwersytecie w Granadzie oraz na kierunku żywienie w Wyższej Szkole Rehabilitacji.

"W minioną sobotę Pola Sawicka i Mateusz Rusin powiedzieli sobie TAK. Młodej Parze gratulujemy i życzymy wszystkiego szczęśliwego!" - czytamy na Facebooku agencji aktorskiej współpracującej z Rusinem.

Mateusz Rusin na razie nie pochwalił się zmianą stanu cywilnego w swoich mediach społecznościowych, ale zrobiła to już jego żona, oznaczając nowy status "w związku małżeńskim".

Młodej parze życzymy wszystkiego najlepszego!

Zobacz też:

Mateusz Rusin zostanie ojcem!

Cezary Żak jednak wróci do "Rancza"? Tego nikt się nie spodziewał!

Serialowy policjant z "Rancza" zmienił się nie do poznania! Szokujące zdjęcie

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Mateusz Rusin | Ranczo

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy