Reklama
Reklama

Krzysztof Ziemiec zaliczył kompromitującą wpadkę w "Teleexpressie". Niemal spalił się ze wstydu

Telewizja Polska w ostatnich latach zasłynęła licznymi wpadkami, które dotykały przede wszystkich prowadzących "Wiadomości". Z kolei tym razem widzowie TVP mieli ubaw w trakcie oglądania sobotniego wydania "Teleexpressu". Winnym całego zamieszania okazał się Krzysztof Ziemiec.

Krzysztof Ziemiec zrezygnował z prowadzenia "Wiadomości" i wybrał "Teleexpress"

Krzysztof Ziemiec przez wiele lat cieszył się opinią jednego z najbardziej rozpoznawalnych prezenterów wieczornego wydania "Wiadomości" TVP. W trakcie swojej kariery nie unikał wpadek, bywał też krytykowany za brak obiektywizmu i hipokryzję. Ostatecznie w 2019 roku zrezygnował z dalszego prowadzenia "Wiadomości", czym zaskoczył niejednego obserwatora branży dziennikarskiej.

Reklama

Od tego czasu Ziemiec występuje przede wszystkim na antenie TVP Info, a także w roli prowadzącego "Teleexpressu". Nie trudno zauważyć, że udział w tym programie informacyjnym wiążę się z mniejszym stresem i rzadszymi atakami ze strony widzów, ale to wciąż występ na żywo przed kamerą. Dlatego Ziemcowi znów nie udało się uniknąć wpadki.

Ziemiec omal nie spalił się ze wstydu. Przerwał wydanie "Teleexpressu"

Rzeczony incydent miał miejsce w 8 minucie trwania sobotniego serwisu. Krzysztof Ziemiec akurat zapowiadał materiał poświęcony wystawie obrazów Wojciecha Plewińskiego, gdy nagle w studiu "Teleexpressu" rozległ się głośny dźwięk. Jak się miało wkrótce okazać, był to dzwonek telefonu komórkowego prowadzącego. Krzysztof Ziemiec na chwilę zamarł, po czym wyłączył telefon i rzucił krótkie: "Przepraszam bardzo".

Na obronę dziennikarza warto powiedzieć, że mimo wszystko zareagował dosyć szybko i nie dał się zbić z pantałyku. Jeszcze tym samym tchem dokończył przerwaną zapowiedź i na koniec uśmiechnął się do widzów. Komentujący w sieci różnie przyjęli wpadkę Ziemca. Dla jednych był to pretekst do dalszych kpin pod adresem prowadzącego, inni nie dopatrywali się zaś w całej sytuacji niczego zdrożnego.

Zobacz też:

Krzysztof Ziemiec zaskoczył wyznaniem. Gorąco apeluje do swoich córek

Ziemiec uleczony przez magiczną wodę? Lekarze nie mogli uwierzyć

Ziemiec przekazał smutną wiadomość: "20 lat i koniec"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Ziemiec | Teleexpress
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy