Reklama

Reklama

Reklama

Krzysztof Skiba na wakacjach z młodszą o 25 lat modelką! Spędził z nią Wielkanoc! Co z żoną Renatą?

Krzysztof Skiba tegoroczną Wielkanoc postanowił spędzić na Wyspach Kanaryjskich, gdzie towarzystwa dotrzymywała mu sporo młodsza modelka. Jeden z portali dowiedział się, że tych dwoje od dłuższego czasu lubi spędzać ze sobą czas. Do tego gwiazdor miał na stałe przenieść się do Warszawa, zostawiając żonę i dwóch synów w rodzinnym domu w Gdańsku...

Krzysztof Skiba na scenie muzycznej funkcjonuje od wielu lat. Jest też jedną z niewielu osób z polskiego show-biznesu, która tak skrzętnie pilnuje dostępu do swojego życia prywatnego. 

Wiadomo tylko tyle, że gwiazdor ma żonę Renatę i dwóch dorosłych już synów. Z ukochaną jednak nigdy nie pojawiał się na salonach i nie opowiadał o niej w mediach. 

Wyjątek zrobił jedynie w rozmowie z "Życiem na Gorąco", gdzie wyjawił, że żona jest wykładowcą uniwersyteckim, której nie interesuje brylowanie na salonach.

Reklama

"W internecie raczej nie znajdziecie naszych wspólnych zdjęć. Nie chodzimy razem na bankiety, nigdy też nie wpuściliśmy żadnej telewizji do naszego domu, choć takich propozycji mieliśmy sporo. Pokazywanie w mediach swojego mieszkania uważam po prostu za głupie i puste" - mówił wówczas Skiba. 

SKiba przeprowadził się do Warszawy. Rodzina została w Gdańsku

Teraz okazuje się, że jego małżeństwo prawdopodobnie się rozpadło. Jak donosi Pudelek, muzyk przeprowadził się na stałe do Warszawy, a jego rodzina została w ich domu w Gdańsku.

Na tym jednak nie koniec sensacji. Portal dowiedział się, że Skiba ma już nową przyjaciółkę, z którą poleciał na urlop na Wyspach Kanaryjskich. 

"Skiba na wakacjach nie wypoczywa samotnie. Okazuje się bowiem, że muzykowi towarzyszy tajemnicza brunetka o imieniu Karolina. Na instagramowym profilu kobiety nie brakuje zdjęć i nagrań z pobytu na Lanzarote. Brunetka podzieliła się na przykład z ponad 50 tysiącami obserwatorów fotografią z tego samego hotelu, w którym pozował Skiba. W jednej z wyróżnionych relacji uwieczniła również wypad do restauracji, publikując zdjęcie okazałego wegetariańskiego burgera - na którym można dostrzec koszulkę muzyka Big Cyc" - zauważa portal. 

Kim jest przyjaciółka Skiby?

Śladów było więcej. Karolina nie pokazuje twarzy kompana, ale zdradził go chociażby jego głos na jednym z nagrań z romantycznego rejsu. Do tego podczas składania życzeń z okazji Wielkanocy napisała, że spędza te święta z "ulubioną osobą", dodając emotikonkę serca.

Kobieta zajmuje się ponoć modelingiem i jest o 25 lat młodsza od Skiby. W jego gronie świętowała też m.in. swoje 32. urodziny, gdzie zachwycała się spektakularną metamorfozą swego przyjaciela. Przypomnijmy, że Skiba zrzucił ponad 30 kilogramów. 

Czyżby to Karolina skłoniła go do zmiany nawyków i zdrowego odżywiania?

Zobacz też:

Katarzyna Cichopek w kolorach tęczy na Instagramie. Jak ubiera się zakochana celebrytka?

Przyczyny rozwodu Cichopek i Hakiela. Ekspertka wyjaśnia i nie ma wątpliwości

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Skiba

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy